Попередні результати ІІ(районного ) етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, проведеного 14.11. 2018 року серед учнів 3 - 4- х класів

 

 

Клас

Прізвище, ім”я  учасника

ЗЗСО

К-ть балів

 

Прізвище, ім”я,  по батькові вчителя

1

3

Сібілєва Меланія

76

28

 

Крюкова Т.М.

2.

3

Пащенко Тимофій

317

27

 

Турі М.В.

3.

3

Задорожна Вікторія

215

25

 

Антоненко М.В.

4.

3

Колісник Поліна

281

25

 

Захарова Н.О.

5.

3

Лук’яненко Дарія

287

25

 

Мельніченко Н.В.

6.

3

Негрей Вероніка

Гімназія схід.мов

25

 

Чеховська Т.Д

7.

3

Раєнок Арина

Гімназія схід.мов

25

 

Михайленко О.М.

8.

3

Градобик Карина

Гімназ. «Академія»

25

 

Пилявська А.А.

9.

3

Тарасенко Денис

76

24

 

Загорудько Л.М.

10.

3

Попович Людмила

288

24

 

Шевчук С.В.

11.

3

Прокопенко Юлія

Гімназ. «Академія»

24

 

Ільїна Л.І.

12.

3

Росенко Вікторія

198

23,5

 

Зайцева Л.О.

13.

3

Кузьмінська Дарія

154

23,5

 

Яценюк І.В

14.

3

Іжевська Ірина

223

23

 

Мостепан Т.Б.

15.

3

Філіпова Анастасія

254

22

 

Костюк В.А.

16.

3

Шпиталь Анна

317

22

 

Турі М.В.

17.

3

Ковальчук Софія

304

22

 

Філімонова І..В.

18.

3

Смолін Михайло

197

22

 

КоломієцьО.П.

19.

3

Бєгун Юлія

254

22

 

Андрусишин Л.М.

20.

3

Плотніков Ярослав

55

22

 

Єфремова Т.М.

21

3

Гльоза Софія

297

22

 

ФехтельС.Н.

22.

3

Осауленко Анастасія

«Євроленд»

22

 

Богайчук Н.А.

23.

3

Левчук Софія

196

21,5

 

Приймачук Т.Ф.

24.

3

Гречанюк Валерія

281

21,25

 

Бєлкіна С.В.

25.

3

Поліщук Всеволод

197

21

 

Колупаєва Л.В.

26.

3

Дехтяренко Олександра

13

20

 

Таєвська Т.М.

27.

3

Рубльова Софія

96

20,5

 

Тітова О.В,

28.

3

Сніцаренко Софія

200

20

 

Камінська І.В.

29.

3

Тимченко Поліна

198

20

 

Маленко Н.А

30.

3

Камін Олексій

185

19,5

 

Тітова Т.А.

31.

3

Мельник Анастасія

140

19,5

 

Чернова В.І.

32.

3

Костянецький Демід

Гімназія №154

19,3

 

Ніконорова Л.В.

33.

3

Коліванова Поліна

162

19,25

 

Максименко О.В.

34.

3

Столярова Марія

287

19

 

Без’язикова Н.М.

35.

3

Піхно Кіра

254

19

 

Костюк В.А.

36.

3

Пилипенко Дмитро

304

19

 

Іщук Л.В.

37.

3

Золотарьов Кирило

297

19

 

Куцак В.С.

38.

3

Духновська Кароліна

203

19

 

Чередник Н.І.

39.

3

Богацький Дмитро

131

19

 

Корнієнко Н.А.

40.

3

Гайдаєнко Олександра

40

19

 

Зарічна Т.Т.

41.

3

Василенко Єлизавета

35

19

 

Сатир О.М.

42.

3

Тимошенко Софія

40

19

 

Зарічна Т.П.

43

3

Полозька Аліна

140

19

 

Куценко А.А.

44.

3

Суліма Марія

288

18,75

 

Чимич Г.В.

45.

3

Данильчук Дарія

ЯМБ

18,75

 

Герасимчук Т.Г.

46.

3

Субач Єгор

55

18,5

 

Іщенко С.М.

47.

3

Пірнач Дарія

83

18,5

 

Бугайова Г.С.

48.

3

Савчук Дарія

230

18

 

Оніщенко О.М.

49.

3

Христевич Мірра

50

18

 

Васенко Т.В.

50.

3

Чорний Максим

96

17,75

 

Алієва О.В.

51.

3

Синицька Даяна

205

16,75

 

Авраменко Г.М.

52.

3

Кукобко Федір

ЯМБ

16,75

 

Герасимчук Т,г.

53.

3

Верба Анна

13

16

 

Таєвська Т.М.

54.

3

Чібізова Віолета

206

16

 

Рудницька Н.А.

55.

3

Сумін Влад

Інтел

16

 

Колесова Л.В.

56.

3

Резніченко Кирило

206

16

 

Грудницька Н.А.

57.

3

Томків Дарина

72

15,5

 

Чочія І.М.

58.

3

Панченко Павло

«Лісова казка»

15,5

 

Іщенко О. О.

59.

3

Панова Наталія

185

15,5

 

Тіунова Ж.В.

60.

3

Сікорська Вікторія

Гімназ.  «Прем’єр»

15

 

Горобець О.І.

61.

3

Шенько Маргарита

203

14

 

Сергеєва О.С.

62.

3

Постальчук Евеліна

Свят.гімназія

13,75

 

Правук І.В,

63.

3

Слобадянюк Аліса

83

13,5

 

Курілова Н.А.

64.

3

Гоготова Аріна

Інтел

13,5

 

Колесова Л.В.

65.

3

Левицький Олексій

«Євроленд»

13

 

Навроцька І.М.

66.

3

Віхтюк Поліна

Гімназ. «Прем’єр»

13

 

Горобець О. І.

67.

3

Хоменко Анна

235

13

 

Охота К.О.

68.

3

Ковальчук Софія

«Святош.гімназія»

12,5

 

Криворучик А.О.

69.

3

Наводна Анастасія

162

12,75

 

Левченко Т.А

70.

3

Мирончук Софія

230

12

 

Корнієнко Т.І.

71.

3

Ярошенко Данііл

50

11

 

Васенко Т.В.

72.

3

Конопацька Ярина

196

11

 

Казанцева А.В.

73.

3

Мазур Гліб

222

10,5

 

Шмигун С.В.

74.

3

Голуб’єва Анастасія

215

10

 

Вовна Л.В.

75.

3

Мельник Андрій

«Сузір’я»

10

 

Падило І.І.

76.

3

Кавич Владислав

205

8,5

 

КорсунівськаО. О.

77.

3

Проскуров Денис

«Лісова казка»

8

 

Воронковська О. М

78.

3

АндрущенкоОльга

72

7

 

Бивалькевич А.В,

79.

3

Дунаєва Віра

35

7

 

Козаківська О.П.

80.

3

Сліпчук Катерина

76

6

 

Загорудько Л.М.

81.

3

Дудка Анастасія

222

6

 

Пилипчук Н.Г.

82.

3

Сомок Іван

235

6

 

Підопригора Л.А.

83.

3

Гилицька Майя

«Сузір’я»

4,5

 

Падило І. І.

84.

3

Кислова Анна

131

9

 

Зарицька Т.В.

 

 

 

 

 

 

 

85.

4

Телефус Артем

254

28,5

 

Бовсунівська А.В

86.

4

Кузнєцов Артем

215

28,25

 

Колісніченко Л.О.

87.

4

Старовойт Єлизавета

72

27

 

Білоносова О. К.

88.

4

Возняк Софія

Гімназ. «Академія»

26,75

 

Яворська Г.Ф.

89.

4

Лавренчук Єлізавета

196

26,25

 

Мазур О.П.

90.

4

Колода Соломія

«Євроленд»

26

 

Блохіна Т.В.

91.

4

Грушева Анастасія

Гімназія «Прем’єр»

26

 

Наталенко В. М.

92.

4

Клименко Софія

281

25,75

 

Шумлянська Н.М.

93.

4

Бондаренко Вікторія

317

25,5

 

Плес В.А.

94.

4

Субботенко Діана

288

25

 

Радіонова О.Г.

95.

4

Струк Єлизавета

«ЕКО» № 198

25

 

Запольська О.Д.

96.

4

Харицька Наталія

76

24,5

 

Сержанська Н.В.

97.

4

Михайленко Олексій

72

24,5

 

Білоносова О.К.

98.

4

Колісник Марія

203

24

 

ОстапенкоЮ.І.

99.

4

Жолобецька Анастасія

55

24

 

ВавакаТ.О.

100.

4

Ілліх Олександр

230

24

 

Бровченко О.К.

101.

4

Земенко Софія

200

23,75

 

Шалупіна Н.О

102.

4

Утікалко Софія

154

23,75

 

Рощенко Т.М.

103.

4

Назаренко Іван

«Лісова казка»

23,5

 

Панченко І. П.,

 

104.

4

Яцук Яна

304

23.5

 

Козубенко М.А

105.

4

Шахновський Максим

197

23

 

Коросташова Н.М.

106.

4

Порімова Валерія

«Свят.гімназія»

23

 

Протченко Н.В.

107.

4

Хворов Іван

«Інтел»

23

 

Блохіна І.В.

108.

4

Новицька Марина

35

23

 

Закусило В,В.

109.

4

Павліченко Марія

205

23

 

Сидоренко І.В.

110.

4

Гаркава Ліна

13

23

 

Макієнко Н.М.

111.

4

Шевченко Анна

197

22,75

 

КоросташоваН.М.

112.

4

Перегонцев Давид

253

22,5

 

Сафронова М.Н.

113.

4

Коваленко Даніїл

ЯМБ

22

 

Холіна Г.І.

114.

4

Мережко Уляна

«ЕКО» № 198

22

 

Столяр О.В.

115.

4

Андерс Гліб

35

22

 

Ковальська І.Б.

116.

4

Казарцева Марія

Гімназія схід. мов

21,75

 

Старченко І.М.

117.

4

Фурашева Крістіна

304

21,75

 

Лижіна І.М.

118.

4

Брило Єлизавета

40

21,5

 

Барташевич Л.Л.

119.

4

Оберемко Марія

40

21,5

 

Барташевич Л.Л.

120.

4

Солодка Діана

Гімназія «Прем’єр»

21,25

 

Наталенко В.М.

121.

4

Смовж Марія

Інтел

21,25

 

Блохіна І.В,

122.

4

Хомутська Дарина

215

21

 

Ніканоркіна Н.М.

123.

4

Пєстова Катерина

Гімназія схід. мов

21

 

Плужник І.М.

124.

4

Мартинюк Дар’я

Гімназія № 287

21

 

Мовчан Г.М,

125.

4

Часова Таїсія

13

21

 

Горбунова Л.П.

126.

4

Ковальчук Валерія

254

21

 

Король Л.С.

127.

4

Бойченко Амелія

162

21

 

Ваховська В.В.

128.

4

Прус Уляна

«Євроленд»

20,25

 

Високос  І.І.

129.

4

Попсуй Поліна

Гімназія № 154

20,25

 

Рощенко Т.М.

130.

4

Гайдай Артем

«Лілея»

20

 

Андрусенко Н.І.

131.

4

Удовенко Валерія

«Лісова казка»

20

 

Мельнікова І.В,

132.

4

Панченко Олеся

196

20

 

Ковтун К.М.

133.

4

Гулик Анна

Гімназ. «Академія»

19,75

 

Потопляк Г.Б.

134.

4

Чілікін Арсеній

185

19,75

 

Ільїних А.Т.

135.

4

Шишкін Олексій

206

19,5

 

Фільова О.В.

136.

4

Антонішина Вероніка

200

19,5

 

Дударенко Л.М.

137.

4

Шевченко Дмитро

203

19,25

 

Остапенко Ю.І.

138.

4

Парфенюк  Олександр

183

19

 

Андрющенко А.Ю.

139.

4

Андрієвська Софія

140

19

 

Іонова І.М.

140.

4

Іванова Анастасія

«Свят.гімназія»

18,5

 

Величко А.П.

141.

4

Левко Ярина

253

18,5

 

Литвин В.П.

142.

4

Луценко Валерія

«Сузір’я»

18,5

 

Олянчук Л.В.

143.

4

Сахацька Маргарита

185

18,25

 

Ільїних  Г.Т.

144.

4

Красна Анна

297

18,25

 

Сидорова О.О.

145.

4

Мороз Арсеній

206

18

 

Сторожук К.Ф.

146.

4

Петров Сергій

96

18

 

Демеденко Н.В.

147.

4

Захарчук Дарія

281

18

 

Можар Н.Ю.

148.

4

Пахомова  Марія

«Лілея»

18

 

Андрусенко Н.І.

149.

4

Іщенко Анастасія

297

17,5

 

Сидорова О.О.

150.

4

Ковальчук Анастасія

76

17,5

 

Сержанська Н.В.

151.

4

Лунін Тимофій

205

17.25

 

Сидоренко І.В.

152.

4

Гумен Анастасія

50

16,75

 

Цуман О.Е.

153.

4

Ількевич Вікторія

96

16,75

 

Васильєва І.М.

154.

4

Яаджи Алміла

287

16,5

 

Руденко Г.П.

155.

4

Гнедко Гліб

162

16,25

 

Гнедько О.О.

156.

4

Швець Уляна

230

15,75

 

Шиян В.В.

157.

4

Крицька Марія

288

15,75

 

Брусова  О. В.

158.

4

Гордійчук Катерина

235

15,5

 

Пюра К.І.

159.

4

Ланова Вероніка

223

15,5

 

Верьовко О.В.

160.

4

Остапчук Олеся

«Сузір’я»

15,25

 

Олянчук Л.В.

161.

4

Фільченко Михайло

131

14,5

 

Красіна-Ященко О.Є.

162.

4

Жибер Анна

317

13,75

 

Сорока Н.М.

163.

4

Пасько Максим

203

13,25

 

Годунок Ю.С.

164.

4

Волощин Кирило

235

12.25

 

Пюра К.І.

165.

4

Криворучко Микола

«Євроленд»

12

 

Шаповалова І.М.

 

166.

4

Д’яченко Аліна

83

11,5

 

Катюха А.А.

167.

4

Свєтлова Даша

131

11

 

ЦвикТ.А.

168.

4

Макаров Влад

222

11

 

Подзерей Н.В.

169.

4

Галаманова Вероніка

55

10,5

 

Кучеренко –Москалюк О.В.

170.

4

Боднар Ксенія

223

10

 

Драч а.В.

171.

4

Мартинюк Олександра

50

9,75

 

Цуман О.Є.

172.

4

Цимбаленко Тарас

222

9,25

 

Ребрина М. М.

173.

4

Баришевська Ірина

140

5.25

 

Іонова І.М.