Висловлення подяки за проведення олімпіад, конкурсів, МАН філологічного циклу

 

Висловлюємо подяку  директору школи ЗЗСО №76 Знак О.В., виконуючій обов’язки директора школи  Кравчук Л.В., Коваленко Т.П., педагогічним працівникам, членам організаційного комітету та журі за організацію та проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури та ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Висловлюємо подяку  директору школи ЗЗСО №35 Зоріну В.Ф., заступнику директора з виховної роботи Сергійчик С.Й., методичному об'єднанню вчителів української мови та літератури ЗЗСО №35, педагогічним працівникам, членам організаційного комітету та журі за організацію та проведення ІХ  Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської  молоді  імені Тараса Шевченка та  Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної  літератури.

Висловлюємо подяку  директору школи ЗЗСО №288 Жгуту О.А., заступнику директора з навчально-виховної роботи Масловій Л.А. методичному об'єднанню вчителів зарубіжної літератури ЗЗСО №288, педагогічним працівникам, членам організаційного комітету та журі за організацію та проведення  Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови.

Висловлюємо подяку  директору школи ЗЗСО №13 Макаренко М.О., голові методичного об'єднання філологічного циклу Павленко В.В. та вчителям ЗЗСО №13, педагогічним працівникам, членам організаційного комітету й журі за організацію та проведення  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (філологічного циклу).

 

 

Начальник управління                                                                                   Ю.Дубовецький

Директор РНМЦ                                                                                            О.Ільюк

 

Голова журі                                                                                                      О.Вернигора

Методична рада філологічного циклу