Text Size

ПРОТОКОЛ проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Святошинський район м.Києва 2017–2018н.р.

ПРОТОКОЛ

проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики учнів 6-х класів

з/п

Код

Кількість балів за види діяльності

Сума балів

Місце

Школа

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Вчитель

1

2

3

4

6-318-6

1

2

1

1

5

 

13

Аскеров Мурат Ариф Огли

Пахомова М.В.

6-319-15

0

2

2

1

5

 

13

Герасименко Вячеслав Володимирович

Пахомова М.В.

6-320-23

0

7

1

2

10

 

35

Ладіков-Роєв Микола Олександрович

Левченко В.А

6-321-21

0

2

7

0

9

 

35

Купчик Іванна Михайлівна

Левченко В.А.

6-318-8

1

2

1

2

6

 

35

Ткаченко Михаїл Олександрович

Коваленко В.І.

6-320-11

0

2

4

2

8

 

40

Бойко Ольга Сергіївна

Феденко Л.В.

6-321-6

2

2

3

1

8

 

40

Мовчан Мирослава Євгеніївна

Феденко Л.В.

6-322-13

0

7

1

1

9

 

50

Єлісєєв Максим Юрійович

Ситенко Н.О.

6-319-12

1

7

2

1

11

 

50

Пихтін Давид Ігоревич

Ситенко Н.О.

10.

6-320-16

6

7

1

1

15

 

55

Крайтор Софія Юріївна

Лопатка С.В.

11.

6-321-5

6

2

1

1

10

 

72

Федоренко Олександр Павлович

Толпига Г.Є.

12.

6-322-4

2

2

1

1

6

 

72

Приходченко Артем Сергійович

Толпига Г.Є.

13.

6-319-18

3

2

1

1

7

 

76

Церцея Валерія Олександрівна

Горова А.Д.

14.

6-320-18

1

2

2

1

6

 

83

Туманян Нікіта Євгенович

Савицька К.Б.

15.

6-322-3

3

2

1

1

7

 

96

Дубіцька Яна Віталіївна

Філь В.В.

16.

6-318-1

0

2

4

0

6

 

96

Єрофеєва Катерина Сергіївна

Філь В.В.

17.

6-321-23

1

7

4

1

13

 

96

Шкоденко Віталій Володимирович

Філь В.В.

18.

6-320-17

0

1

3

1

5

 

131

Мацепа Артем Ігорович

Нижник Т.Ю.

19.

6-319-10

0

7

6

1

14

 

131

Бурячок Олег Віталійович

Нижник Т.Ю.

20.

6-321-3

0

7

1

1

9

 

140

Бакулін Андрій Олександрович

Кісіль Ю.В.

21.

6-322-12

1

2

0

1

4

 

140

Ткаченко Ольга Андріївна

Кісіль Ю.В.

22.

6-319-7

0

7

4

1

12

 

162

НаменатДаніл Дмитрович

Головач Л.С.

23.

6-320-3

0

7

4

3

14

 

185

Мисів Владислав Любомирович

Задира Л.М.

24.

6-321-4

2

2

1

1

6

 

185

Ужакова Поліна Сергіївна

Смалько О.Л.

25.

6-322-11

1

2

5

2

10

 

185

Катрич Андрій Сергійович

Задира Л.М.

26.

6-318-23

2

7

7

1

17

 

185

Калініна Тетяна Володимирівна

Задира Л.М.

27.

6-319-1

6

2

4

0

12

 

185

Асеєв Іван Ігорович

Смалько О.Л.

28.

6-320-7

1

2

1

3

7

 

185

Алєксєєв Станіслав Владиславович

Смалько О.Л.

29.

6-318-21

1

2

3

0

6

 

185

Криклива Софія Владиславівна

Смалько О.Л.

30.

6-320-8

2

7

0

1

10

 

185

Адріанова Маргарита Юріївна

Задира Л.М.

31.

6-322-18

6

2

4

2

14

 

185

Чуконова Олександра Євгеніївна

Задира Л.М.

32.

6-321-16

0

7

7

1

15

 

185

Потьомкіна Аліса Костянтинівна

Новицька С.П.

33.

6-321-22

6

2

4

1

13

 

196

Гаврилко Олександр Олександрович

Пашкова В.А.

34.

6-322-19

1

2

4

2

9

 

196

Малиновський Роман Тарасович

Пашкова В.А.

35.

6-318-12

0

2

3

2

7

 

196

Линдрик Анастасія Андріївна

Вітюк Н.В.

36.

6-319-13

2

2

3

1

8

 

197

Гриців Валерія Василівна

Оцел О.І.

37.

6-320-21

1

2

4

1

8

 

197

Зозуля Олександра Анатоліївна

Растеряєва І.А.

38.

6-321-13

0

7

7

0

14

 

198 «ЕКО»

Волков Володимир Дмитрович

Матушевич О.В.

39.

6-322-14

0

2

4

7

13

 

198 «ЕКО»

Кончаківський Данило Олександрович

Несміян В.В.

40.

6-318-4

0

2

4

1

7

 

198 «ЕКО»

Хлуд Олександр Миколайович

Матушевич О.В.

41.

6-319-21

0

7

4

1

12

 

198 «ЕКО»

Прибиш Микола Олександрович

Матушевич О.В.

42.

6-320-10

0

7

4

0

11

 

200

Самойленко Олексій Валерійович

Бевзюк О.В.

43.

6-321-14

1

2

4

1

8

 

200

Клименко Григорій Павлович

Кретова І.М.

44.

6-322-17

1

7

4

2

14

 

200

Зарицький Владислав Олександрович

Приходько Л.І.

45.

6-318-7

1

2

1

0

4

 

203

Андросюк Сніжана Віталіївна

Лічман Є.О.

46.

6-319-3

1

2

1

1

5

 

203

Титаренко Анастасія Тарасівна

Заблоцька Н.Д.

47.

6-320-14

1

2

1

2

6

 

205

Емайкін Мовсес Варданович

Брусенцов А.С.

48.

6-321-15

1

7

1

2

11

 

206

Безкоровайний Олександр Валерійович

Пендюр О.І.

49.

6-318-3

1

7

7

1

16

 

206

Піскун Михайло Володимирович

Пендюр О.І.

50.

6-319-4

1

2

4

2

9

 

206

Піскун Валерій Володимирович

Пендюр О.І.

51.

6-320-20

2

2

2

1

7

 

206

Гуманіцька Софія Вікторівна

Пендюр О.І.

52.

6-321-8

0

7

0

0

7

 

206

Дановський Олександр Олександрович

Пендюр О.І.

53.

6-318-10

0

2

1

1

4

 

206

Чувайкін Данило Дмитрович

Кононенко Л.В.

54.

6-319-20

0

7

7

1

15

 

215

Гнилицький Максим Олександрович

Рехлецька А.В.

55.

6-320-19

1

2

1

1

5

 

215

Півнєва Софія Данилівна

Рехлецька А.В.

56.

6-321-18

0

7

4

0

11

 

223

Зінченко Анастасія Олексіївна

Лиса В.В.

57.

6-322-5

1

7

4

1

13

 

223

Вірьовкін Денис Сергійович

Лиса В.В.

58.

6-318-22

3

2

3

0

8

 

230

Тарканій Ніла Романівна

Сінькевич Т.М.

59.

6-320-9

0

2

1

1

4

 

230

Новицький Олексій Вадимович

Сінькевич Т.М.

60.

6-322-7

1

7

6

1

15

 

235

Козаченко Аріна Костянтинівна

Ткаченко Л.І.

61.

6-318-18

3

2

1

1

7

 

235

Цакун Єлизавета Денисівна

Ткаченко Л.І.

62.

6-319-11

0

2

1

2

5

 

253

Щетініна Ілона Євгенівна

Андрієнко Я.В.

63.

6-320-4

1

5

1

2

9

 

253

Кашперський Ілля Юрійович

Андрієнко Я.В.

64.

6-321-1

1

5

0

1

7

 

253

Ісмаілов Ільяс Донмазович

Андрієнко Я.В.

65.

6-322-21

1

7

7

1

16

 

253

Тугарєв Єгор Олександрович

Андрієнко Я.В.

66.

6-318-19

1

5

4

1

11

 

253

Ангелова Анастасія Дмитрівна

Андрієнко Я.В.

67.

6-320-1

1

5

0

1

7

 

253

Окунєв Владислав Андрійович

Андрієнко Я.В.

68.

6-319-14

6

2

3

0

11

 

254

Кисіль Дарина Дмитрівна

Петрина А.С.

69.

6-319-16

0

2

1

1

4

 

254

Тараненко Ольга Сергіївна

Савченко О.В.

70.

6-318-14

2

7

1

1

11

 

254

Гуменюк Катерина Євгенівна

Савченко О.В.

71.

6-318-2

1

7

1

1

10

 

254

Плахотнюк Богдан Олегович

Савченко О.В.

72.

6-321-7

3

2

3

1

9

 

254

Сидоренко Даніїл Вячеславович

Савченко О.В.

73.

6-320-15

6

2

5

1

14

 

254

Лук’яніхін Віктор Олександрович

Савченко О.В.

74.

6-321-12

1

2

4

1

8

 

254

Савченко Олександр В’ячеславович

Яременко В.Д.

75.

6-322-9

1

2

4

1

8

 

254

Мельник Марія Максимівна

Яременко В.Д.

76.

6-318-11

1

2

0

1

4

 

254

Гончаров Захар Андрійович

Савченко О.В.

77.

6-319-5

0

2

1

0

3

 

254

Дзіядевич Наталія Павлівна

Савченко О.В.

78.

6-320-5

0

2

0

1

3

 

254

Ренкас Діана Сергіївна

Савченко О.В.

79.

6-321-20

1

7

1

3

12

 

281

Кожан Даніл Вікторович

Власюк Т.С.

80.

6-322-10

1

2

1

1

4

 

281

Рибак Артем Владиславович

Власюк Т.С.

81.

6-318-13

1

7

2

1

11

 

281

Некипілий Микита Олександрович

Загоруй В.С.

82.

6-319-8

0

7

4

0

11

 

287

Іванов Максим Павлович

Заблоцька Н.Д.

83.

6-319-2

6

2

2

0

10

 

287

Мисливий Антон Олегович

Заблоцька Н.Д.

84.

6-321-2

6

7

1

1

15

 

287

Сидорко Євген Юрійович

Заблоцька Н.Д.

85.

6-322-1

2

7

1

1

11

 

287

Старостін Єгор Олексійович

Заблоцька Н.Д.

86.

6-319-17

0

7

4

1

12

 

288

Лахтичкін Пилип Орестович

Овдій Н.М.

87.

6-320-22

0

2

1

2

5

 

297

Гавриленко Даря Олександрівна

Куцик Н.М.

88.

6-321-10

1

2

0

1

4

 

297

Ткаченко Оксана Олексіївна

Куцик Н.М.

89.

6-322-2

3

7

4

1

15

 

304

Шкарбан Олександр Вікторович

Кіреєва К.Р.

90.

6-318-9

5

2

0

1

8

 

304

Крупник Данило Дмитрович

Кіреєва К.Р.

91.

6-319-19

1

7

4

1

13

 

304

Курлянчик Єгор Юрійович

Кіреєва К.Р.

92.

6-320-12

0

2

1

1

4

 

317

Молодько Яна Євгеніївна

Ковальчук Л.О.

93.

6-321-9

0

2

1

1

4

 

317

Мішин Артем Олегович

Ковальчук Л.О.

94.

6-319-22

7

7

7

1

22

 

Академія

Черній Артем Сергійович

Гречишкіна О.В.

95.

6-320-13

0

2

2

3

7

 

Академія

Корольов Дмитрій Сергійович

Гречишкіна О.В.

96.

6-321-17

6

7

7

2

22

 

Академія

Комиш кін Нікіта Сергійович

Гречишкіна О.В.

97.

6-322-20

1

7

3

2

13

 

Академія

Чорнопольська Софія Максимівна

Зубатюк В.В.

98.

6-318-15

3

7

3

1

14

 

Академія

Светенко Тимофій Павлович

Зубатюк В.В.

99.

6-319-6

6

1

1

1

9

 

Академія

Богуславська Олександра Валеріївна

Зубатюк В.В.

6-318-5

0

2

3

2

7

 

Академія

Корнійко Вероніка Петрівна

Зубатюк В.В.

6-321-19

0

7

0

2

9

 

КГСМ 1

Стрикаль Ярослав Віталійович

Литвин Н.С.

6-322-15

1

2

1

1

5

 

КГСМ 1

Корбут Данило Андрійович

Литвин Н.С.

6-318-17

2

2

1

1

6

 

КГСМ 1

Казакова Вікторія Ігорівна

Литвин Н.С.

6-320-6

0

2

1

1

4

 

Апогей

Ткаченко Марія Олександрівна

Срібна Т.В.

6-322-8

1

2

1

1

5

 

Прем’єр

Шневська Дарія Андріївна

Добрянський О.Ц.

6-318-16

1

2

0

1

4

 

Прем’єр

Матківська Анастасія Романівна

Добрянський О.Ц.

6-320-2

6

7

7

2

22

 

Свят. гімназія

Зеленський Ілля Віталійович

Волошина Є.В.

6-321-11

4

7

1

1

13

 

Свят. гімназія

Мітюк Федір Олексійович

Волошина Є.В.

6-322-6

1

2

1

1

5

 

Євроленд

Корж Вероніка Олексіївна

Гвоздецька С.С.

6-318-20

1

7

1

2

11

 

Євроленд

Хало Олександра Віталіївна

Гвоздецька С.С.

6-319-9

6

2

0

0

8

 

Євроленд

Патюк Дмитро Павлович

Гвоздецька С.С.

6-322-16

0

1

1

1

3

 

Ліцей КиМУ

Чиченіна Марія Євгенівна

Опаленко А.М.

Голова журі: Грищук І.С.

Члени журі:Сафонова Т.І., Єфімчук О.Л., Моренко О.В., Гайдай Л.В, Гульченко О.І., Арутюнян Р.С.

 

Святошинський район м.Києва 2017–2018н.р.

ПРОТОКОЛ

проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики учнів 7-х класів

з/п

Код

Кількість балів за види діяльності

Сума балів

Місце

Школа

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Вчитель

1

2

3

4

5

7-313-18

3

3

0

0

1

7

 

13

Хоміч Максим Вікторович

Загородня З.Є.

7-314-17

7

3

7

1

0

18

 

13

Семанцо Олексій Валерійович

Загородня З.Є.

7-315-4

1

3

7

0

1

12

 

13

Ярмоленко Олександра Валентинівна

Цибровська О.В.

7-311-8

3

7

7

3

5

25

 

40

Хоменко Володимир Миколайович

Феденко Л.В.

7-313-17

3

3

7

0

0

13

 

40

Перун Марта Русланівна

Феденко Л.В.

7-314-14

3

2

7

1

0

13

 

40

Остапенко Роман Анатолійович

Пархоменко А.В.

7-315-9

1

1

7

0

0

9

 

50

Журавльова Катерина Володимирівна

Ситенко Н.О.

7-311-9

0

4

0

3

3

10

 

50

Подєнєжний Богдан Романович

Ситенко Н.О.

7-313-12

1

2

1

0

0

4

 

55

Алексєєнко Анастасія Юріївна

Дзюбенко В.С.

10.

7-314-30

3

0

7

3

0

13

 

55

Пейчева Марія Денисівна

Дзюбенко В.С.

11.

7-315-26

3

5

7

1

0

16

 

72

Стаднюк Валерія Владиславівна

Пономарьова О.І.

12.

7-311-20

7

7

2

1

5

22

 

72

Бондар Володимир Вадимович

Пономарьова О.І.

13.

7-313-25

3

3

7

1

2

16

 

72

Литвиненко Ольга Олексіївна

Пономарьова О.І.

14.

7-314-31

1

3

7

0

1

12

 

76

Бесщасний Роман Русланович

Горова А.Д.

15.

7-315-27

3

3

1

1

4

12

 

76

Шевчук Дарія В’ячеславівна

Горова А.Д.

16.

7-311-15

1

1

0

0

0

2

 

83

Литвинов Євген Сергійович

Савицька К.Б.

17.

7-313-4

3

2

7

1

0

13

 

96

Лисенко Марія Віталіївна

ФільВ.В.

18.

7-314-1

2

0

1

1

0

4

 

96

Горбунов Надім Вахідович

ФільВ.В.

19.

7-315-2

1

3

7

0

1

12

 

96

Чернобай Софія Олександрівна

ФільВ.В.

20.

7-311-10

1

0

1

1

3

6

 

96

Нікітіна Анастасія Денисівна

ФільВ.В.

21.

7-313-23

3

4

7

1

2

17

 

131

Ленський Олександр Андрійович

Нижник Т.Ю.

22.

7-314-6

3

0

1

1

1

6

 

131

Селецька Катерина Павлівна

Нижник Т.Ю.

23.

7-315-16

1

0

1

1

0

3

 

140

Чернова Юлія Станіславівна

Нечай С.С.

24.

7-311-22

3

4

7

3

5

22

 

140

Горшкова Юлія Віталіївна

Згура К.С.

25.

7-313-20

1

3

7

0

1

12

 

154

Поберезніченко Оксана Ігорівна

Кульвоновська О.В.

26.

7-314-21

1

2

1

1

0

5

 

154

Ісакова Яна Ігорівна

Кульвоновська О.В.

27.

7-311-11

1

1

7

0

2

11

 

154

Кушнірчук Даніїл Валерійович

Кульвоновська О.В.

28.

7-314-9

3

3

1

1

4

12

 

162

Касьян Анна Андріївна

Комонов Л.Є.

29.

7-315-8

7

0

3

0

5

15

 

162

Яременко Марина Ігорівна

Комонов Л.Є.

30.

7-311-29

3

7

7

1

7

25

 

185

Шичинов Іван Романович

Галушко Л.В.

31.

7-313-24

7

3

7

3

7

27

 

185

Махиня Ігор Сергійович

Новицька С.П.

32.

7-314-26

3

7

7

3

3

23

 

185

Кисельов Нікіта Олександрович

Лісняк В.М.

33.

7-315-6

3

3

1

0

3

10

 

185

Яковлєв Владислав Валерійович

Новицька С.П.

34.

7-311-28

7

5

7

3

1

23

 

185

Фесенко Назар Сергійович

Галушко Л.В.

35.

7-313-19

3

3

7

0

1

14

 

185

Овсак Юрій Олександрович

Новицька С.П.

36.

7-313-14

1

5

7

0

0

13

 

185

Панов Василь Анатолійович

Новицька С.П.

37.

7-314-3

1

3

1

0

1

6

 

196

Дудко Володимир Анатолійович

Чумак Н.С.

38.

7-315-12

3

3

7

2

1

16

 

196

Перинський Ростислав Іванович

Чумак Н.С.

39.

7-311-1

1

0

0

0

1

1

 

197

Зозуля Віктор Анатолійович

Бережна Т.М.

40.

7-313-5

1

1

2

0

1

5

 

197

Мельніченко Тимур Русланович

Бережна Т.М.

41.

7-314-12

0

0

0

0

1

1

 

198 «ЕКО»

Мірутенко Артем Олексійович

Матушевич О.В.

42.

7-315-17

7

7

7

0

1

22

 

198 «ЕКО»

Востріков Любомир Сергійович

Несміян В.В.

43.

7-311-21

3

6

7

0

1

17

 

198 «ЕКО»

Реутенко Артем Вячеславович

Матушевич О.В.

44.

7-313-27

7

6

7

0

3

23

 

198 «ЕКО»

Вяльцев Олександр Андрійович

Матушевич О.В.

45.

7-314-28

3

5

7

0

6

21

 

200

Мачехін Назар Олексійович

Тельович О.Т.

46.

7-311-12

3

1

1

0

1

6

 

200

Петренко Тетяна Юріївна

Тельович О.Т.

47.

7-313-8

3

3

1

0

1

8

 

200

Батюк Катерина Валеріївна

Тельович О.Т.

48.

7-314-5

1

0

0

0

0

1

 

203

Іванов Олександр Іванович

Лічман Є.О.

49.

7-315-21

1

7

7

0

1

16

 

205

Коренченко Давід Сергійович

Назаренко О.М.

50.

7-311-2

3

1

1

0

1

6

 

205

Зінич Максим Олександрович

Назаренко О.М.

51.

7-313-26

3

7

6

0

1

17

 

206

Ідрісов Дамір Ріфактович

Зайцева Н.В.

52.

7-314-4

1

3

1

1

2

8

 

206

Закревський Данило Сергійович

Зайцева Н.В.

53.

7-315-25

1

2

7

0

5

15

 

206

Світовенко Катерина Сергіївна

Зайцева Н.В.

54.

7-311-14

7

3

0

1

0

11

 

206

Скорик Денис Миколайович

Зайцева Н.В.

55.

7-313-16

3

2

7

0

1

13

 

215

Ігнатенко Микита Сергійович

Разумова Н.В.

56.

7-314-8

1

1

1

0

1

4

 

215

Стрижеус Гікіта Сергійович

Арутюнян Р.С.

57.

7-315-14

3

3

1

0

1

8

 

222

Колобова Вікторія Євгенівна

Кашкарьова Л.О.

58.

7-311-24

1

3

7

1

1

13

 

222

Тітова Карина Олегівна

Кашкарьова Л.О.

59.

7-313-03

3

1

7

0

1

12

 

223

Гальченко Даниїл Олександрович

Руфанова І.І.

60.

7-314-7

1

1

1

0

1

4

 

223

Савич Дар’я Олександрівна

Шульга Т.М.

61.

7-315-13

3

3

7

0

1

14

 

223

Величко Богдан Романович

Лиса В.В.

62.

7-315-19

3

2

3

0

0

8

 

223

Ярощук Вадим Костянтинович

Руфанова І.І.

63.

7-311-16

1

1

7

0

1

10

 

223

Міленін Данило Ігорович

Руфанова І.І.

64.

7-313-1

3

1

2

0

3

9

 

230

Ткаченко Юрій Михайлович

Халепа К.П.

65.

7-314-10

1

2

0

0

1

4

 

230

Мещерякова Ганна Іванівна

Халепа К.П.

66.

7-315-3

1

3

0

1

1

6

 

235

Ляшенко Роман Андрійович

Ткаченко Л.І.

67.

7-311-5

1

1

1

0

0

3

 

235

Ненада Софія Олегівна

Ткаченко Л.І.

68.

7-313-21

1

2

1

0

1

5

 

253

Прокопенко Крістіна Андріївна

Дудканіч Н.Ф.

69.

7-314-11

3

3

3

1

1

11

 

253

Березовський Олексій Андрійович

Дудканіч Н.Ф.

70.

7-315-1

3

2

7

0

4

16

 

254

Атаманчук Єлизавета Романівна

Добривечір А.В.

71.

7-311-3

1

3

6

0

1

11

 

254

Попов Артем Олександрович

Добривечір А.В.

72.

7-313-6

1

2

7

1

0

11

 

281

Віннічук Анастасія Михайлівна

Сергієнко О.І.

73.

7-314-25

3

1

1

1

1

7

 

281

Фахрудінова Каріна Вячеславівна

Воробей Н.П.

74.

7-315-22

1

0

1

0

1

3

 

281

Ворона Софія Володимирівна

Воробей Н.П.

75.

7-311-27

3

3

1

0

3

10

 

287

Грищенко Дар’я Віталіївна

Романюк О.В.

76.

7-314-20

3

3

7

3

2

18

 

287

Рибко Владислав Віталійович

Романюк О.В.

77.

7-313-13

3

3

7

3

4

20

 

287

Ковалевський Дмітрій Віталійович

Бойко І.А.

78.

7-315-24

3

3

7

1

3

17

 

287

Поліник Ірина Андріївна

Романюк О.В.

79.

7-313-10

3

2

7

0

1

13

 

288

Ковган Дмитро Павлович

Ткачук І.І.

80.

7-107-1

3

3

7

1

4

18

 

288

Ковган Олексій Павлович

Ткачук І.І.

81.

7-314-23

3

3

7

1

1

15

 

288

Гутник Вікторія Максимівна

Ткачук І.І.

82.

7-315-11

1

3

7

0

6

17

 

297

Оверченко Іван Юрійович

Куцик Н.М.

83.

7-311-13

1

3

1

1

1

7

 

297

Гавриченко Анна Олексіївна

Куцик Н.М.

84.

7-313-28

3

5

7

3

7

25

 

304

Камінський Антон Сергійович

Гольонько Т.І.

85.

7-314-27

0

5

7

1

1

14

 

304

Бездудний Олександр Андрійович

Гольонько Т.І.

86.

7-311-25

3

7

7

3

3

23

 

304

Троцько Софія Русланівна

Ратинська Т.В.

87.

7-315-18

1

4

1

1

0

7

 

317

Михальчук Євгенія Богданівна

Сафонова Т.І.

88.

7-314-16

1

1

7

0

0

9

 

317

Киричок Дмитро Юрійович

Сафонова Т.І.

89.

7-311-19

3

1

7

0

1

12

 

317

Миронюк Яна Олександрівна

Кравчук Л.О.

90.

7-313-29

3

1

7

0

4

15

 

317

Безносюк Дмитро Миколайович

Гарницька О.Б.

91.

7-314-13

3

2

7

0

0

12

 

317

Козачок Марк Андрійович

Гарницька О.Б.

92.

7-313-22

3

3

7

0

1

14

 

317

Брунь Денис Ігорович

Сафонова Т.І.

93.

7-315-7

3

3

1

0

1

8

 

317

Дергалюк Анастасія Сергіївна

Гарницька О.Б.

94.

7-311-17

3

3

7

1

1

15

 

317

Кобильченко Назар Русланович

Кравчук Л.О.

95.

7-314-15

3

5

7

3

0

18

 

317

Доброльський Олег Степанович

Сафонова Т.І.

96.

7-314-22

1

3

7

3

1

15

 

317

Сиромолот Максим Анатолійович

Кравчук Л.О.

97.

7-311-7

7

3

7

1

0

18

 

317

Лазоренко Давид Вадимович

Кравчук Л.О.

98.

7-314-24

7

5

7

0

2

21

 

Академія

Квятковський Андрій Вікторович

Моренко О.В.

99.

7-315-10

3

2

7

1

1

14

 

Академія

Чистікова Уляна Максимівна

Моренко О.В.

7-311-18

3

3

7

1

7

21

 

Академія

Чертілін Михайло Ігорович

Моренко О.В.

7-313-2

3

3

7

1

5

19

 

Академія

Нікульченко Владислав Сергійович

Моренко О.В.

7-314-29

3

3

0

1

0

7

 

Академія

Ліпський Олександр Русланович

Моренко О.В.

7-315-5

3

3

6

0

0

12

 

Академія

Шилов Андрій Олександрович

Моренко О.В.

7-311-4

3

3

7

1

2

16

 

Академія

Луценко Дмитро Ігорович

Моренко О.В.

7-313-15

1

0

7

0

0

8

 

Академія

Бутенко Георгій Олександрович

Бичковська О.М.

7-314-18

1

3

7

1

1

13

 

Академія

Бойко Андрій Олександрович

Моренко О.В.

7-315-23

3

3

7

0

2

15

 

Апогей

Полімашева Анастасія Олексіївна

Срібна Т.В.

7-311-26

3

3

7

1

2

16

 

Апогей

Смовж Софія Миколаївна

Срібна Т.В.

7-313-9

7

3

7

0

1

18

 

КГСМ 1

Поліщук Вікторія Валентинівна

Дмитренко В.І.

7-314-19

1

3

3

0

0

7

 

КГСМ 1

Когаца Софія Вадимівна

Дмитренко В.І.

7-315-20

3

3

7

0

0

14

 

КГСМ 1

Завадський Ілля Костянтинович

Дмитренко В.І.

7-311-23

3

2

7

0

1

13

 

КГСМ 1

Приблуда Ігор Вікторович

Дмитренко В.І.

7-313-7

3

3

7

0

0

13

 

Прем’єр

Олексієнко Тарас Сергійович

Шумейко В.П.

7-311-6

7

3

7

0

7

24

 

Свят. гімназія

Білоусова Софія Костянтинівна

Сталінська Н.А.

7-313-11

3

3

1

1

2

10

 

Свят. гімназія

Смігунов Микита Вячеславович

Сталінська Н.А.

7-314-2

3

0

1

1

0

5

 

Свят. гімназія

Мащенко Зоряна Павлівна

Сталінська Н.А.

7-315-15

3

3

1

0

0

7

 

Ліцей КиМУ

Кліщ Станіслава Павлівна

Дергач І.В.

Голова журі: Грищук І.С.

Члени журі:Оцел О.І., Музичук Т.О., Приходько Л.І., Павлова Т.П., Волошина Є.В., Тумка О.М., Пашкова В.А.


Святошинський район м.Києва 2017–2018н.р.

ПРОТОКОЛ

проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики учнів 8-х класів

з/п

Код

Кількість балів за види діяльності

Сума балів

Місце

Школа

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Вчитель

1

2

3

4

5

8-307-11

1

1

1

3

1

7

 

13

БойченкоВіталій Віталійович

Пахомова М.В.

8-310-23

1

1

4

3

1

10

 

35

Лисюк Анатолій Олександрович

Коваленко В.В.

8-310-17

1

3

3

3

1

11

 

40

Рітченко Інна Володимирівна

Самойленко Г.М.

8-308-15

0

0

1

6

3

10

 

40

Попович Оксана Сергіївна

Самойленко Г.М.

8-309-7

0

0

1

1

1

3

 

50

Коротеньков Микита Петрович

Ситечко Н.О.

8-310-6

0

1

2

0

2

5

 

55

Шкандевич Марія Валентинівна

Зубенко В.С.

8-307-3

0

1

0

0

1

2

 

55

Колесник Нікіта Вадимович

Зубенко В.С.

8-308-7

1

0

3

0

0

4

 

72

Неділько Владислав Олександрович

Пономарьова О.І.

8-308-11

2

1

2

1

1

7

 

72

Величко Ангеліна Андріївна

Пономарьова О.І.

10.

8-310-13

3

4

5

2

4

18

 

76

Карпова Уляна Дмитрівна

Паламарчук О.О.

11.

8-307-17

0

0

1

1

3

5

 

76

Лукашенко Олександра Максимівна

Паламарчук О.О.

12.

8-308-6

0

1

1

2

1

5

 

83

Міщенко Захар Юрійович

Займан І.А.

13.

8-309-10

3

1

4

1

1

10

 

83

Студінський Максим Сергійович

Займан І.А.

14.

8-310-7

0

7

0

1

1

9

 

96

Алієв Сєражутдін Худайнатович

Нинь А.С.

15.

8-308-22

0

1

3

2

3

8

 

140

Науменко Владислав Максимович

Яценко Л.П.

16.

8-309-20

3

2

4

3

0

12

 

154

Глушко Поліна Олексіївна

Нездаймінова А.А.

17.

8-307-7

0

4

4

1

4

13

 

162

Хусаінов Дмитро Павлович

Дяченко Л.Є.

18.

8-308-19

0

0

1

4

2

7

 

162

Галюченко Валерія Валентинівна

Дяченко Л.Є.

19.

8-309-8

1

3

1

0

1

6

 

162

Кравчук Марина Ігорівна

ГоловачЛ.С.

20.

8-307-16

0

6

0

5

0

11

 

185

Галаган Євген Валерійович

Галушко Л.Л.

21.

8-308-25

1

6

0

0

0

7

 

185

Міщук Максим Дмитрович

Агеєва Н.І.

22.

8-309-18

1

3

2

7

3

16

 

185

Зварич Віталій Васильович

Галушко Л.Л.

23.

8-310-20

1

7

5

3

4

20

 

185

Козлов Даніл Євгенійович

Агеєва Н.І.

24.

8-310-21

1

7

2

7

3

20

 

185

Ганноцький Дмитро Іванович

Агеєва Н.І.

25.

8-307-15

1

7

2

7

3

20

 

185

Бойченко Артем Максимович

Агеєва Н.І.

26.

8-308-13

0

1

4

0

1

6

 

196

Щербіна Іван Андрійович

Чумак Н.С.

27.

8-309-15

1

1

1

1

0

4

 

196

Левчук Іван Володимирович

Вітюк Н.В.

28.

8-310-14

2

2

2

6

2

14

 

197

Волошин Ігор Володимирович

Музичук Т.О.

29.

8-309-17

2

1

3

7

3

16

 

198 «ЕКО»

Хоменко Ярослав Євгенійович

Зінькова Л.В.

30.

8-310-16

0

1

2

6

1

10

 

198 «ЕКО»

Колінько Анастасія Андріївна

Зінькова Л.В.

31.

8-307-8

1

7

4

1

4

17

 

198 «ЕКО»

Кучеренко Микола Юрійович

Зінькова Л.В.

32.

8-308-2

0

0

0

3

0

3

 

200

Морозенко Інга Олександрівна

Мостова А.А.

33.

8-309-16

1

1

3

5

2

12

 

200

Золотаренко Данило Сергійович

Бевзю Н.Р.

34.

8-310-12

0

2

1

1

1

5

 

200

Леськів Василина Володимирівна

Мостова А.А.

35.

8-307-13

0

3

3

1

3

10

 

200

Дадіверіна Марія Олександрівна

Бевзюк Н.Р.

36.

8-308-3

0

2

3

0

0

5

 

203

Ятченко Сергій Сергійович

Личман Є.О.

37.

8-309-2

0

3

1

0

1

5

 

205

Барбарський Єгор Євгенович

Назаренко О.М.

38.

8-310-18

0

7

0

1

3

11

 

206

Колесніченко Олексій Володимирович

Кононенко Л.В.

39.

8-308-14

1

1

1

2

0

5

 

206

Кеда Аріна Русланівна

Кононенко Л.В.

40.

8-309-3

1

3

3

1

0

8

 

206

Жоров Данило Сергійович

Кононенко Л.В.

41.

8-307-10

1

7

4

1

1

14

 

215

Агранович Михайло Володимирович

Арутюнян Р.С.

42.

8-308-10

1

1

1

1

0

4

 

215

Петренко Михайло Костянтинович

Арутюнян Р.С.

43.

8-309-14

1

1

3

0

2

7

 

215

Мартиненко Олександра В'ячеславівна

Арутюнян Р.С.

44.

8-307-12

0

2

4

4

1

11

 

222

Удовиченко Роман Олександрович

Терещенко Н.Ю.

45.

8-308-9

1

1

2

0

0

4

 

223

Сташенко Крістіна Олегівна

Лиса В.В.

46.

8-309-4

1

1

3

1

4

10

 

223

Буланова Дар’я Віталіївна

Лиса В.В.

47.

8-310-2

0

1

2

2

1

6

 

223

Прожок Анастасія Павлівна

Шульга Т.М.

48.

8-307-2

0

1

2

1

3

7

 

230

Агарков Роман Дмитрович

Шаталова Л.Р.

49.

8-309-1

0

1

1

0

0

2

 

230

Коток Євген Ігорович

Шаталова Л.Р.

50.

8-308-18

0

1

0

0

3

4

 

230

Ноздрін Олексій Сергійович

Шаталова Л.Р.

51.

8-310-4

0

1

2

0

1

4

 

235

Хахно Кирил Юрійович

Ткаченко Л.І.

52.

8-307-6

0

0

1

0

0

1

 

235

Пилипчук Софія Миколаївна

Ткаченко Л.І.

53.

8-308-12

0

1

4

1

4

10

 

253

Медвідь Анастасія Володимирівна

Цимбалова Н.В.

54.

8-309-9

1

2

3

1

2

9

 

253

Хорольська Єлізавета Юріївна

Цимбалова Н.В.

55.

8-310-25

1

7

2

2

1

13

 

253

Кутовий Олег Віталійович

Цимбалова Н.В.

56.

8-307-21

0

0

1

2

3

6

 

253

Костицин Данії Вячеславович

Цимбалова Н.В.

57.

8-308-21

0

1

4

3

1

9

 

254

Резнік Дарій Сергійович

Нікулін О.В.

58.

8-309-6

0

3

2

2

1

8

 

254

Філіппова Катерина Артемівна

Костюшко О.В.

59.

8-310-10

1

2

3

2

4

12

 

254

Заіка Тетяна Володимирівна

Савченко О.В.

60.

8-310-24

1

7

2

7

3

20

 

254

Бугаєнко Олег Вячеславович

Нікулін О.В.

61.

8-307-5

0

2

1

1

1

5

 

254

Котовський Ігор Олександрович

Савченко О.В.

62.

8-308-24

1

1

2

7

1

12

 

254

Ковальчук Олександр Володимирович

Костюшко О.В.

63.

8-309-19

2

1

5

7

3

18

 

254

Клявліна Дар’я Сергіївна

Нікулін О.В.

64.

8-307-22

1

3

5

1

0

10

 

254

Батюжевський Андрій Олексійович

Нікулін О.В.

65.

8-310-19

1

7

2

7

3

20

 

281

Мирошніченко Костянтин Олександрович

Власюк Т.С

66.

8-307-4

1

1

4

1

3

10

 

281

Пришлюк Андрій Андрійович

Власюк Т.С

67.

8-308-17

2

1

3

1

3

10

 

281

Лихошапко Володимир Олександрович

Власюк Т.С.

68.

8-310-15

1

1

5

6

2

15

 

287

Пахомова Катерина Олександрівна

Єфіменко О.М.

69.

8-308-23

1

7

2

4

2

16

 

287

Ковпашко Дмитро Олегович

Єфіменко О.М.

70.

8-310-1

0

1

1

0

1

3

 

288

Омельченко Владислав Володимирович

Хащевич В.І.

71.

8-307-19

1

0

1

1

3

6

 

297

Криницька Єлизавета Андріївна

Куцик Н.М.

72.

8-308-5

2

2

3

2

1

10

 

297

Брусило Катерина Станіславівна

Куцик Н.М.

73.

8-309-12

2

1

2

7

0

12

 

304

Михайлова Софія Русланівна

Кірєєва К.М.

74.

8-310-8

0

1

1

5

3

10

 

304

Ровінський Микита Максимович

Кірєєва К.М.

75.

8-307-9

1

2

5

7

1

16

 

304

Віннік Тетяна Олександрівна

Кірєєва К.М.

76.

8-310-22

0

7

0

0

1

8

 

Академія

Черній Антон Сергійович

Гречишкіна О.В.

77.

8-307-18

1

7

2

6

4

20

 

Академія

Левченко Артем Сергійович

Гречишкіна О.В.

78.

8-308-1

1

2

4

1

1

9

 

Академія

Кондратюк Поліна Ігорівна

Гречишкіна О.В.

79.

8-309-13

2

1

2

1

1

7

 

Академія

Суховій Ксенія Миколаївна

Грабар О.О.

80.

8-310-11

1

5

1

7

3

17

 

Академія

КучинаЄлізавета Володимирівна

Грабар О.О.

81.

8-307-1

1

3

4

1

1

10

 

КГСМ 1

Денисенко Андрій Вадимович

Здоренко Т.П.

82.

8-308-4

2

2

4

2

1

11

 

КГСМ 1

Курінна Анна Єгорівна

Здоренко Т.П.

83.

8-309-5

0

3

4

7

4

18

 

КГСМ 1

Позниш Ель дар Зенурович

Здоренко Т.П.

84.

8-308-16

2

1

0

6

3

12

 

Свят. гімназія

Мощенко Іван Павлович

Князєва Н.М.

85.

8-307-14

0

2

1

4

3

10

 

Свят. гімназія

Сокур Поліна Сергіївна

Князєва Н.М.

86.

8-309-11

1

1

3

7

3

15

 

Свят. гімназія

Зеленський Павло Віталійович

Князєва Н.М.

87.

8-310-9

0

1

4

7

2

14

 

Свят. гімназія

Махнюк Антон Юрійович

Князєва Н.М.

88.

8-307-20

0

6

1

1

4

12

 

Свят. гімназія

Литвин Єлизавета Олексіївна

Князєва Н.М.

89.

8-308-8

1

2

1

3

1

8

 

Свят. гімназія

Бондар Анастасія Вікторівна

Князєва Н.М.

90.

8-310-5

0

1

2

1

1

5

 

Ліцей КиМУ

Макарчева Ксенія Олегівна

Дергач І.В.

91.

8-310-3

0

0

0

0

1

1

 

«Ріка життя»

Сугай Богдан Миронович

Загоруй В.С.

92.

8-308-20

1

1

2

0

1

5

 

«Ріка життя»

Бондар Максим Сергійович

Загоруй В.С.

93.

8-309-21

1

1

1

3

0

6

 

«Ріка життя»

Потапенко Маргарита Сергіївна

Загоруй В.С.

Голова журі: Грищук І.С.

Члени журі: Чумак Н.С., Федоренко Н.М., Зайцева Н.В., Добривечір А.В., Толпиго Г.Є., Філь В.В., Смалько О.Л.

 

Святошинський район м.Києва 2017–2018н.р.

ПРОТОКОЛ

проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики учнів 9-х класів

з/п

Код

Кількість балів за види діяльності

Сума балів

Місце

Школа

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Вчитель

1

2

3

4

5

9-209-02

2

1

0

1

0

4

 

13

Божинський Богдан Єдуардович

Пахомова М.В.

9-214-16

1

2

1

2

5

11

 

13

Зав’ялов Андрій Генадійович

Пахомова М.В.

9-213-13

0

2

0

1

0

3

 

40

Ігнатова Владислава Сергіївна

Самойленко Г.М.

9-214-14

1

1

0

0

5

7

 

40

Дибань Анастасія Олексіївна

Самойленко Г.М.

9-215-17

2

2

0

1

1

6

 

40

Радішевський Андрій Віталійович

Самойленко Г.М.

9-209-15

2

1

0

3

4

10

 

40

Осип`як Вероніка Русланівна

Пономаренко О.І.

9-213-05

1

2

3

1

0

7

 

40

Затулевський Георгій Андрійович

Самойленко Г.М.

9-214-17

1

1

0

3

0

5

 

40

Коваленко Михаель Сергійович

Самойленко Г.М.

9-215-08

2

2

1

0

1

6

 

50

Маркітан Олександра Юріївна

Єфіменко Н.О.

10.

9-209-04

2

0

0

0

3

5

 

72

Тищенко Артур Олексійович

Пономаренко О.І.

11.

9-213-15

3

3

6

6

0

18

 

83

Чорнобук Максим Олегович

Савицька К.Б.

12.

9-213-07

1

2

0

1

1

5

 

131

Бондаренко Ксенія Костянтинівна

Нижник Т.Ю.

13.

9-214-07

2

2

0

7

1

12

 

131

Найченко Дмитро Михайлович

Нижник Т.Ю.

14.

9-215-14

1

1

0

0

1

3

 

140

Чебручан Євген Михайлович

Згура К.С.

15.

9-213-09

1

2

0

5

6

14

 

140

Галуга Олексій Петрович

Згура К.С.

16.

9-214-24

2

2

0

1

1

6

 

154

Дем’яненко Катерина Валеріївна

Кувшинова Т.М.

17.

9-215-10

3

0

0

3

1

7

 

162

Мангуш Даря Олександрівна

Дяченко Л.Є.

18.

9-209-05

0

1

0

0

2

3

 

162

Мельниченко Анна Едуардівна

Головач Л.С.

19.

9-213-19

6

2

0

1

5

14

 

185

Онанко Марія Максимівна

Смалько О.Л.

20.

9-214-20

2

2

0

2

3

9

 

185

Шевченко Леонід Андрійович

Задира Л.М.

21.

9-215-21

3

2

3

0

1

9

 

185

Рудковський Михайло Матвійович

Смалько О.Л.

22.

9-209-22

6

6

0

2

3

17

 

185

Олійник Олександр Дмитрович

Смалько О.Л.

23.

9-215-22

2

2

0

1

5

10

 

185

Кондрашин Олексій Максимович

Задира Л.М.

24.

9-209-21

5

3

1

1

1

11

 

185

Івко Олександр Петрович

Смалько О.Л.

25.

9-209-17

2

5

0

1

6

14

 

185

Іванець Анастасія Вадимівна

Задира Л.М.

26.

9-214-09

1

1

0

1

1

4

 

185

Чумак Данило Вадимович

Задира Л.М.

27.

9-215-11

3

3

0

1

0

7

 

196

Кошка Яна Андріївна

Пашкова В.А.

28.

9-209-08

2

2

1

1

1

7

 

196

Михайлова Анна Єгорівна

Чумак Н.С.

29.

9-213-16

1

2

1

1

5

10

 

197

Домашенко Анна Володимирівна

Растєряєва І.А.

30.

9-214-08

2

1

1

2

1

7

 

197

Шевченко Яна Богданівна

Растєряєва І.А.

31.

9-215-19

7

7

7

3

1

24

 

198 «ЕКО»

Ковальчук Мирослава Романівна

Федоренко Н.М.

32.

9-209-20

3

3

1

0

1

8

 

198 «ЕКО»

Гольдштейн Каріна Шамседдінівна

Федоренко Н.М.

33.

9-213-02

1

3

0

2

0

6

 

198 «ЕКО»

Білоус Олександра Андріївна

Федоренко Н.М.

34.

9-214-23

4

3

0

3

6

16

 

198 «ЕКО»

Завірюха Анна Олександрівна

Федоренко Н.М.

35.

9-215-23

7

4

0

5

1

17

 

198 «ЕКО»

РижихДар’я Олегівна

Федоренко Н.М.

36.

9-213-03

7

2

0

1

1

11

 

198 «ЕКО»

Усатюк Ольга Юріївна

Руденко К.М.

37.

9-214-04

0

6

0

0

3

9

 

200

Комісар Кіріл Сергійович

Приходько Л.І.

38.

9-215-05

2

1

0

2

0

5

 

200

Староватова Валерія Вікторівна

Мостова А.А.

39.

9-209-11

3

0

0

0

0

3

 

200

Ширін Сергій Антонович

Кретова І.М.

40.

9-214-01

1

1

0

1

2

5

 

205

Батрак Вікторія Олексіївна

Назаренко О.М.

41.

9-215-24

5

3

7

1

2

18

 

206

Пилипченко Богдан Олегович

Зайцева Н.В.

42.

9-209-03

1

2

1

0

4

8

 

206

Ковальчук Максим Васильович

Зайцева Н.В.

43.

9-214-02

1

1

0

1

1

4

 

206

Дедухно Анна Ярославівна

Зайцева Н.В.

44.

9-209-01

2

0

0

1

5

8

 

206

Кучерявенко Єгор В’ячеславович

Зайцева Н.В.

45.

9-213-06

7

3

1

0

1

12

 

206

Пороховата Єлизавета Олександрівна

Зайцева Н.В.

46.

9-214-03

1

2

0

6

0

9

 

215

Охтень Вероніка Сергіївна

Арутюнян Р.С.

47.

9-215-02

1

0

0

5

0

6

 

215

Канило Ангеліна Ігорівна

Арутюнян Р.С.

48.

9-209-10

1

1

0

2

1

5

 

222

Сакута Анастасія Анатоліївна

Кашкарьова Л.О.

49.

9-213-12

0

1

0

1

0

2

 

222

Мариморич Олександр Євгенович

Кашкарьова Л.О.

50.

9-215-04

3

4

3

2

6

18

 

223

Діордієв Іван Андрійович

Руфанова І.І.

51.

9-213-10

0

1

0

1

1

3

 

223

Комарська Анна Сергіївна

Руфанова І.І.

52.

9-214-10

1

1

0

0

2

4

 

223

Мазур Вікторія Андріївна

Руфанова І.І.

53.

9-215-13

0

2

0

1

0

3

 

230

Цвілій Богдан Олександрович

Завадська С.В.

54.

9-209-07

0

1

0

0

5

6

 

230

Філоненко Дмитро Валерійович

Завадська С.В.

55.

9-214-06

1

0

0

1

0

2

 

235

Мельніченко Ігор Олегович

Павлова Т.П.

56.

9-215-15

1

2

0

5

4

12

 

253

Чупрун Вікторія Сергіївна

Цимбалова Н.В.

57.

9-209-23

1

0

0

0

1

2

 

253

Коломійцев Роман Олександрович

Цимбалова Н.В.

58.

9-209-24

7

3

7

0

1

18

 

253

Рудаметкін В’ячеслав Ігорович

Грибіцька О.П.

59.

9-209-12

1

0

0

2

4

7

 

253

Шаповалова Катерина Вікторівна

Руфанова І.І.

60.

9-214-15

2

1

0

2

1

6

 

254

Степанок Дмитро Сергійович

Костюшко О.В.

61.

9-215-09

1

1

0

2

3

7

 

254

Кондратій Богдан Сергійович

Костюшко О.В.

62.

9-209-14

1

1

0

0

0

2

 

254

Ярко Андрій Юрійович

Ярешенко В.Д.

63.

9-213-18

5

0

0

1

1

7

 

281

Мироненко Станіслав Олександрович

Загоруєва В.С.

64.

9-214-18

0

1

0

2

1

4

 

281

Фернаті Ігор Павлович

Загоруєва В.С.

65.

9-215-20

7

7

7

5

1

27

 

287

Шевчук Богдан Дмитрович

Романюк О.В.

66.

9-213-01

0

0

3

5

2

10

 

287

Сапко Марія Сергіївна

Романюк О.В.

67.

9-214-12

4

1

0

0

0

5

 

287

Должко Назар Валентинович

Заблоцька Н.Д.

68.

9-215-06

2

1

0

1

1

5

 

288

Моісеєв Кирило Михайлович

Климчук І.С.

69.

9-209-18

1

2

1

0

0

4

 

288

Гузій Віталій Вікторович

Климчук І.С.

70.

9-213-08

1

1

0

1

1

4

 

297

Пашковський Євгеній Сергійович

Шевченко С.Є.

71.

9-214-21

1

1

0

2

0

4

 

297

Данюк Леонід Валентинович

Шевченко С.Є.

72.

9-215-12

4

4

0

0

0

8

 

304

Павлик Катерина Олександрівна

Хіценко Л.Є.

73.

9-209-19

2

2

0

0

0

4

 

304

Журавель Даря Олександрівна

Бугерчук Т.І.

74.

9-213-14

0

2

0

1

6

9

 

317

Єсафєв Євгеній Олександрович

Чухно О.В.

75.

9-215-18

3

2

2

3

2

12

 

317

Ченський Костянтин Юрійович

Чухно О.В.

76.

9-209-16

7

2

0

1

4

14

 

Академія

Булах Олександра Віталіївна

Моренко О.В.

77.

9-213-17

6

1

0

0

1

8

 

Академія

Виничук Наталія Юріївна

Моренко О.В.

78.

9-214-22

1

0

0

0

1

2

 

Академія

Гресь Анна Євгенівна

Моренко О.В.

79.

9-215-25

7

4

0

2

7

20

 

Академія

Зарубін Нікіта  Сергійович

Моренко О.В.

80.

9-209-06

3

0

1

2

5

11

 

Академія

Воробей Карина Сергіївна

Тумка О.М

81.

9-215-07

1

1

1

1

1

5

 

Академія

Корнієнко Галина Павлівна

Тумка О.М

82.

9-213-20

2

3

0

0

2

7

 

Академія

Поліщук Марина Вікторівна

Тумка О.М.

83.

9-214-11

3

1

0

3

6

13

 

Академія

Ніколайчук Олександр Геннадійович

Тумка О.М.

84.

9-215-03

3

1

0

2

1

7

 

Академія

Літош Ярослав Юрійович

Тумка О.М.

85.

9-213-11

1

1

0

0

4

6

 

Академія

Максимчук Крістіна Олександрівна

Тумка О.М.

86.

9-214-19

4

3

1

3

2

13

 

КГСМ 1

Дубініна Ольга Андріївна

Литвин Н.С.

87.

9-214-05

4

1

0

2

2

9

 

КГСМ 1

Мизак Марта Андріївна

Литвин Н.С.

88.

9-215-16

2

2

2

2

1

9

 

КГСМ 1

Коверзнева Ірина Олександрівна

Литвин Н.С.

89.

9-209-09

5

1

0

0

2

8

 

КГСМ 1

Задорожна Олександра Олегівна

Литвин Н.С.

90.

9-215-1

1

1

0

0

0

2

 

КГСМ 1

Михайлова Юлія Олександрівна

Сергієнко Л.В.

91.

9-209-13

2

1

0

0

0

3

 

КГСМ 1

Цьомка Софія Юріївна

Сергієнко Л.В.

92.

9-213-04

1

1

0

1

1

4

 

Апогей

Мережко Інесса Ярославівна

Гайдай Л.В.

93.

9-214-13

3

1

0

2

5

11

 

Апогей

Маловичко Єлизавета Євгенівна

Гайдай Л.В.

 

Голова журі: Грищук І.С.

Члени журі: Куцик Н.М., Пендюр О.І., Власюк Т.С., Лиса В.В., Галушко Л.Л., Нікулін О.В.

 

Святошинський район м.Києва 2017–2018н.р.

ПРОТОКОЛ

проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики учнів 10-х класів

з/п

Код

Кількість балів за види діяльності

Сума балів

Місце

Школа

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Вчитель

1

2

3

4

5

10-302-17

7

6

6

1

4

24

 

35

Лісс Вадим Олегович

Левченко В.А.

10-305-01

1

2

2

2

1

8

 

35

Оксінь Наталія Сергіївна

Левченко В.А.

10-301-01

4

3

0

0

4

11

 

40

Мельник Назар Юрійович

Пархоменко А.В.

10-302-05

1

0

2

0

2

5

 

40

Чорний Дмитро Станіславович

Пархоменко А.В.

10-305-11

0

1

2

1

1

5

 

50

Черних Максим Андрійович

Єфіменко Н.О.

10-301-21

7

3

1

1

1

13

 

55

Гасратов Рашид Акірович

Панченко А.М.

10-305-22

3

7

2

2

4

18

 

72

Приходченко Олександр Сергійович

Дзюба Л.Л. /Павлов Р.Є.

10-301-05

2

1

1

2

1

7

 

96

Сокол Олександра Іванівна

Нинь А.С.

10-302-02

1

1

0

0

1

3

 

96

Нечай Анатолій Іванович

Філь В.В.

10.

10-301-15

7

1

1

6

4

19

 

154

Джаман Дар’я Михайлівна

Нездойлинова А.А.

11.

10-302-07

7

7

0

1

4

19

 

154

Романенко Марія Олегівна

Нездойлинова А.А.

12.

10-305-02

2

3

2

1

1

9

 

162

Руденко Ростислав Олексійович

Дяченко Л.Є.

13.

10-301-02

1

3

2

0

0

6

 

162

Куліков Денис Євгенійович

Дяченко Л.Є.

14.

10-302-14

7

7

5

5

1

25

 

185

Панов Олександр Анатолійович

Агеєва Н.І.

15.

10-305-23

7

7

7

3

4

28

 

185

Мосійчук Юлія Олександрівна

Агеєва Н.І.

16.

10-301-25

1

1

7

6

4

19

 

185

Обухов Ілля Іванович

Прокопенко А.І.

17.

10-302-15

7

3

6

2

4

22

 

185

Тарасюк Катерина Владиславівна

Агеєва Н.І.

18.

10-301-14

0

4

6

2

1

13

 

185

Васильєва Анастасія Андріївна

Лисняк В.М.

19.

10-302-12

1

1

5

2

4

13

 

185

Василенко Олексій Анатолійович

Агеєва Н.І.

20.

10-305-19

2

6

7

1

2

17

 

196

Пивовар Марія Дмитрівна

Чумак Н.С.

21.

10-301-18

1

1

1

1

1

5

 

196

Федоренко Вікторія Миколаївна

Чумак Н.С.

22.

10-305-13

7

1

6

0

5

19

 

197

Несін Олександр Володимирович

Оцел О.І.

23.

10-301-13

7

3

2

6

3

21

 

198 «ЕКО»

Журавльова Ольга Олександрівна

Бондаренко Л.І.

24.

10-302-16

0

7

7

1

4

19

 

198 «ЕКО»

Бурдейний Артем Олександрович

Зінькова Л.В.

25.

10-305-15

4

5

1

1

4

15

 

198 «ЕКО»

Веселов Максим Богданович

Зінькова Л.В.

26.

10-301-19

7

4

2

6

6

25

 

198 «ЕКО»

Єрмаков Юрій Олександрович

Зінькова Л.В.

27.

10-302-09

7

7

6

1

3

24

 

198 «ЕКО»

Єркєєва Аліна Артурівна

Бондаренко Л.І.

28.

10-301-22

7

7

2

3

1

20

 

200

Уманець Марія Олександрівна

Бевзюк Н.Р.

29.

10-302-20

7

5

6

3

1

22

 

206

Земерс Сергій Олександрович

Куліковська Т.В.

30.

10-305-16

7

2

6

2

3

20

 

206

Тарасов Дмитро Сергійович

Куліковська Т.В.

31.

10-301-08

1

1

4

0

3

9

 

206

Петренко Дмитро Андрійович

Куліковська Т.В.

32.

10-302-06

7

1

2

0

3

13

 

206

Голіченко Катерина

Куліковська Т.В.

33.

10-301-09

4

2

0

2

0

8

 

223

Марценюк Сергій Сергійович

Шульга Т.М.

34.

10-302-08

1

2

2

1

1

7

 

223

Сапон Анастасія Олександрівна

Шульга Т.М.

35.

10-305-12

1

1

2

1

1

6

 

230

Резніченко Данило Тарасович

Сінькевич Т.М.

36.

10-301-07

1

1

0

1

3

6

 

235

Мола Каріна Ескендерівна

Ткаченко Л.І.

37.

10-302-11

7

7

1

1

4

20

 

253

Губська Вікторія Сергіївна

Дудканич Н.Ф.

38.

10-301-10

7

1

4

1

3

16

 

254

Тимошенко Олександра Віталіївна

Савченко О.В.

39.

10-302-18

7

7

6

2

4

26

 

254

Казарін Широн Джанакович

Нікулін О.В.

40.

10-305-03

0

3

2

0

1

6

 

254

Мелакер Артем Олександрович

Нікулін О.В.

41.

10-305-14

7

7

6

1

2

23

 

287

Нікіфорова Влада Олександрівна

Заблоцька Н.Д.

42.

10-301-26

1

7

5

5

4

22

 

287

Стефанюк Євген Ігорович

Заблоцька Н.Д.

43.

10-302-10

1

3

5

2

0

11

 

287

Стасишен Микита Олександрович

Заблоцька Н.Д.

44.

10-305-17

6

5

5

1

0

17

 

287

Кнурьова Валерія Сергіївна

Заблоцька Н.Д.

45.

10-305-18

6

7

0

5

0

18

 

287

Шелемех Олександра Максимівна

Заблоцька Н.Д.

46.

10-302-19

2

2

2

1

2

9

 

288

Алексієнко Максим

Хащевич В.І.

47.

10-301-17

4

3

5

0

4

16

 

288

Ночнюк Анастасія Олександрівна

Хащевич В.І.

48.

10-305-05

6

1

0

1

4

12

 

297

Білокриницький Олег Анатолійович

Міодушевська Т.Л.

49.

10-301-03

0

1

0

0

1

2

 

297

Кудрицький Ілля Олександрович

Міодушевська Т.Л.

50.

10-305-21

4

3

2

2

4

15

 

304

Стрілець Гліб Олександрович

Жерносєкова Н.В.

51.

10-305-10

7

5

2

1

3

18

 

304

Сусленко Матвій Олегович

Кірєєва К.Р.

52.

10-301-23

6

4

2

3

3

18

 

304

Солов’янчик Костянтин Ігорович

Кірєєва К.Р.

53.

10-302-13

5

5

6

2

3

21

 

317

Кісів Катерина Степанівна

Сафонова Т.І.

54.

10-305-07

3

7

4

1

2

17

 

317

Цимбалюк Діана Сергіївна

Сафонова Т.І.

55.

10-301-04

1

3

3

2

2

11

 

317

Дрозд Ангеліна Русланівна

Сафонова Т.І.

56.

10-301-16

1

1

1

1

4

7

 

317

Павлова Олена Володимирівна

Сафонова Т.І.

57.

10-302-04

2

3

4

0

0

9

 

317

Музика Артур Олександрович

Сафонова Т.І.

58.

10-305-04

1

1

1

1

3

7

 

317

Белая Аліна Олександрівна

Сафонова Т.І.

59.

10-302-01

1

1

5

1

1

9

 

317

Нігаєв Олексій Олегович

Сафонова Т.І.

60.

10-301-11

7

5

6

0

4

22

 

Академія

Марчук Маргарита Володимирівна

Деркач О.Р

61.

10-305-09

0

5

0

1

0

6

 

Академія

Баранов Андрій Володимирович

Деркач О.Р.

62.

10-310-20

7

2

2

2

2

15

 

Академія

Ширінський Данило Денисович

Деркач О.Р

63.

10-302-03

2

0

4

0

5

11

 

Академія

Левадський Данило Артемович

Деркач О.Р

64.

10-305-20

2

7

2

2

3

14

 

Академія

Хомич Ілля Русланович

Деркач О.Р.

65.

10-301-12

7

2

1

0

3

13

 

КГСМ 1

Горніцька Апполінарія Вікторівна

Дмитренко В.І.

66.

10-305-08

4

7

1

1

1

14

 

Свят. гімназія

Павлушина Марія Андріївна

Сталінська Н.А.

67.

10-305-06

2

6

0

0

0

8

 

Свят.гімназія

Соловйова Марта Дмитрівна

Сталінська Н.А.

68.

10-301-24

1

6

4

2

3

16

 

Свят. гімназія

Шабо Олесь

Сталінська Н.А.

69.

10-301-06

0

1

1

2

1

5

 

Ліцей КиМУ

Яловенко Ярослав Васильович

Хайдуров В.В.

Голова журі: Грищук І.С.

Члени журі: Кіреєва К.Р., Топчій В.А., Задира Л.М., Романюк О.В., Самойленко Г.М., Горова А.Д.


Святошинський район м.Києва 2017–2018н.р.

ПРОТОКОЛ

проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики учнів 11-х класів

з/п

Код

Кількість балів за види діяльності

Сума балів

Місце

Школа

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Вчитель

1

2

3

4

5

11-105-01

0

0

0

0

1

1

 

13

Процик Мирослав Любомирович

Пахонова Н.В.

11-106-01

1

0

1

0

1

3

 

13

Півень Денис Дмитрович

Пахонова Н.В.

11-107-13

6

0

1

1

1

9

 

40

Стародуб Валентина Олександрівна

Самойленко Г.М.

11-105-06

1

0

2

1

1

5

 

40

Алієва Марія Олександрівна

Самойленко Г.М.

11-106-02

1

0

1

1

1

4

 

50

Тепікіна Ірина Ігорівна

Єфіменко Н.О.

11-107-19

6

0

2

2

2

12

 

55

Горлов Микита Андрійович

Лопатка С.В.

11-105-15

6

0

1

0

1

8

 

55

Матвієнко Євгеній Григорович

Лопатка С.В.

11-106-16

2

0

0

1

1

4

 

72

Нечеса Роман Андрійович

Дзюба Л.В.

11-107-05

1

0

1

0

1

3

 

76

Борзілов Дмитро Євгенович

Клименко Т.В.

10.

11-105-05

2

1

1

1

1

6

 

96

Лисаченко Ольга Ігорівна

Філь В.В.

11.

11-106-05

1

0

1

2

2

6

 

96

Харченко Анастасія Вадимівна

Філь В.В.

12.

11-106-07

5

5

1

3

1

15

 

131

Буханець Вікторія Дмитрівна

Нижник Т.Ю.

13.

11-107-16

5

0

0

1

1

7

 

131

Верещинський Владислав Русланович

Нижник Т.Ю.

14.

11-105-07

5

0

0

0

0

5

 

140

Дяків Валентин Ігорович

Згура К.С.

15.

11-106-08

3

0

2

4

1

10

 

154

Васькевич Ангеліна Русланівна

Кульвановська О.В.

16.

11-105-04

5

0

0

0

0

5

 

162

Ковач Владислав Вячеславович

Гловач Л.С.

17.

11-106-23

7

0

2

3

1

13

 

185

Копицяк Юлія Ігорівна

Агеєва Н.І.

18.

11-107-11

7

0

1

5

2

15

 

185

Хотячук Максим Борисович

Агеєва Н.І.

19.

11-105-22

1

0

0

1

3

5

 

185

Дзень Федір Володимирович

Агеєва Н.І.

20.

11-106-11

6

0

1

5

2

14

 

185

Чуканова Оксана Євгеніївна

Агеєва Н.І.

21.

11-105-21

6

0

0

2

2

10

 

185

Овсак Богдан Олександрович

Агеєва Н.І.

22.

11-106-13

6

0

2

1

3

12

 

196

Федяєва Юлія Олександрівна

Пашкова В.А.

23.

11-107-04

6

0

2

1

2

11

 

196

Джолос Марія Олегівна

Пашкова В.А.

24.

11-105-16

5

0

0

2

2

9

 

197

Филипович Ілля Валерійович

Музичук Т.О.

25.

11-106-21

6

1

0

2

2

11

 

197

Бражний Антон Сергійович

Брижата Т.В.

26.

11-107-12

6

0

5

4

1

16

 

198 «ЕКО»

Дьяченко Тетяна Сергіївна

Федоренко Н.М.

27.

11-105-19

5

0

2

5

2

14

 

198 «ЕКО»

Буслаев Валерій Олександрович

Федоренко Н.М.

28.

11-106-24

6

6

1

4

2

19

 

198 «ЕКО»

Комонов Кирило Максимович

Федоренко Н.М.

29.

11-107-15

2

5

3

6

2

18

 

198 «ЕКО»

Андрущенко Єлизавета Олексіївна

Федоренко Н.М.

30.

11-105-23

3

5

2

2

0

12

 

198 «ЕКО»

Воронін Нікіта Ілліч

Федоренко Н.М.

31.

11-106-20

6

0

2

5

2

15

 

198 «ЕКО»

Кальницький Олексій Вячеславович

Федоренко Н.М.

32.

11-107-18

6

4

2

4

1

17

 

200

Гребінь Марія Вячеславівна

Бевзюк Н.Р.

33.

11-105-20

4

4

2

6

1

17

 

200

Камєннова Марія Вікторівна

Бевзюк Н.Р.

34.

11-106-15

2

0

1

1

2

6

 

206

Лоюк Дмитро Олегович

Зайцева Н.В.

35.

11-107-17

1

2

2

1

1

7

 

206

Мартинова Катерина Ігорівна

Зайцева Н.В.

36.

11-105-12

2

0

1

2

1

6

 

206

Аксакова Єлезавета Єгорівна

Зайцева Н.В.

37.

11-105-10

2

0

1

2

2

7

 

215

Кизим Валентин Володимирович

Рехлецька А.В.

38.

11-106-12

2

1

1

1

2

7

 

215

Любич Анастасія Олегівна

Рехлецька А.В.

39.

11-105-03

0

0

1

1

0

2

 

223

Семенець Катерина Миколаївна

Лиса В.В.

40.

11-106-10

1

0

0

0

1

2

 

223

Погребенко Василь Олександрович

Лисенко

41.

11-107-20

5

2

0

5

1

13

 

230

Чалапчій Ірина Володимирівна

Сінькевич Т.М.

42.

11-105-08

1

1

2

2

2

8

 

230

Мудрак Владислав Володимирович

Сінькевич Т.М.

43.

11-106-03

2

0

1

1

1

5

 

235

Єна Анастасія Сергіївна

Павлова Т.П.

44.

11-107-01

0

0

0

2

1

3

 

235

Мількевич Вікторія Володимирівна

Павлова Т.П.

45.

11-106-04

4

0

1

3

0

8

 

253

Парипа Юлія Володимирівна

Дудканич Н.Ф.

46.

11-107-10

6

0

1

1

3

11

 

254

Харабара Анастасія Олегівна

Костюшко Л.В.

47.

11-106-14

7

0

2

1

2

12

 

287

Ксенофонтова Софія В’ячеславівна

Романюк О.В.

48.

11-107-14

6

0

1

3

2

12

 

287

Ковальов Денис Євгенович

Романюк О.В.

49.

11-105-18

2

0

1

4

2

9

 

287

Коробенко Андрій Юрійович

Заблоцька Н.Д.

50.

11-105-02

2

0

0

0

2

4

 

297

Кучинська Олександра Русланівна

Міодушевська Т.Л.

51.

11-106-09

1

0

0

0

1

2

 

297

Грахов Олександр Володимирович

Міодушевська Т.Л.

52.

11-107-02

6

0

1

1

3

11

 

304

Павлик Олександр Олександрович

Кіреєва К.Р.

53.

11-106-22

6

2

1

3

2

14

 

317

Юраш Олександр Васильович

Бучкарик В.Ф.

54.

11-107-06

3

0

1

2

3

9

 

317

Дука Ольга Олексіївна

Бучкарик В.Ф.

55.

11-105-11

6

0

1

2

2

11

 

Академія

ЛеКуньНи

Деркач О.Р.

56.

11-106-18

6

0

1

3

2

12

 

Академія

Ковальов Владислав Дмитрович

Деркач О.Р.

57.

11-107-09

3

6

1

2

2

14

 

Академія

Костенко Костянтин Сергійович

Деркач О.Р.

58.

11-105-09

3

0

1

1

2

7

 

Академія

Борозенець Денис Романович

Деркач О.Р.

59.

11-106-17

6

0

2

2

2

12

 

Академія

Соловій Анна Романівна

Деркач О.Р.

60.

11-107-07

5

6

0

3

1

15

 

Академія

Кучер Антон Олександрович

Деркач О.Р.

61.

11-105-13

3

1

2

2

3

11

 

Академія

Зейналов Вадим Масудович

Деркач О.Р.

62.

11-106-19

5

1

0

4

1

11

 

Апогей

Мельник Ярослав Олександрович

Гайдай Л.В.

63.

11-107-08

3

1

1

2

1

8

 

КГСМ 1

Куранов Лев Юрійович

Здоренко П.П.

64.

11-105-17

2

0

1

2

1

6

 

КГСМ 1

Котовська Аліна Віталіївна

Литвин Н.С.

65.

11-105-14

2

0

2

1

1

6

 

КГСМ 1

Луцький Іван Максимович

Литвин Н.С.

66.

11-106-06

2

0

1

1

1

5

 

КГСМ 1

Надєляєв Кирило Олегович

Литвин Н.С.

67.

11-107-03

0

0

1

1

1

3

 

КГСМ 1

Цзінь Гін

Здоренко П.П.

Голова журі: Грищук І.С.

Члени журі: Зінькова Л.В., Загородня З.Є., Займак І.А., Чухно О.В., Лісняк В.М.,