ЗАЯВКА на участь команди Святошинського району міста Києвау ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької та французької мови у 2019 році

ЗАЯВКА

на участь команди Святошинського району міста Києвау  ІІІ етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади  з  німецької мови   у   2019 році.

За рішенням оргкомітету і журі II етапу Всеукраїнської олімпіади на IІІ етап Всеукраїнської олімпіади направляються такі учні-переможці II етапу олімпіади:

 

з/п

 

Прізвище, ім’я

та по батькові учня

 

Повне найменування навчального закладу

ЗЗСО

 

Клас

навчання

 

Прізвище, ім’я та по батькові пра­­ців­ника, який підго­тував учня

1

Гірник Микита Андрійович

№40

9

Прокоф’єва І. І.

2

Терещенко Марія-Магдалена Ігорівна

№40

9

Миронченко М.М.

3

Рітченко Інна Володимирівна

№40

9

Труш М. М.

4

Якименко Артем Валерійович

№40

9

Прокоф’єва І. І.

5

Перун Дарія Русланівна

№40

10

Чорна В.В.

6

Любенко Софія Сергіївна

№40

10

Чорна В.В.

7

Вознюк Єва Андріївна

№40

10

Миронченко М.М.

8

Білолипецький  Павло Андрійович

№40

10

Миронченко М.М.

9

Значкова Анастасія Костянтинівна

№ 40

11

Прокоф’єва І.І.

10

Руденко Анна Дмитрівна

№40

11

Прокоф’єва І.І.

11

Мельник Назар Юрійович

№ 40

11

Прокоф’єва І.І.

Олімпіада відбудеться 13 січня  в ЗЗСО  №53 Шевченківського району

ЗАЯВКА

на участь команди  Святошинського району міста Києва у  ІІІ етапі Всеукраїнської   учнівської  олімпіади з французької мови  у  2019році.

За рішенням оргкомітету і журі II етапу Всеукраїнської олімпіади на IІІ етап Всеукраїнської олімпіади направляються такі учні-переможці II етапу олімпіади:

 

з/п

 

Прізвище, ім’я

та по батькові учня

 

Повне найменування навчального закладу

Клас

навчання

 

Прізвище, ім’я та по батькові пра­­ців­ника, який підго­тував учня

Писаренко   Софія  Русланівна

СШ №200

9

Шляхта Л. В.

Шевчук Богдан Дмитрович

Г. №287

10

Саградіян Л. В.

Суржак Софія  Русланівна

Центр дистанційної освіти «Джерело»

10

 

Олещенко Н.В.

4

Уманець Марія Олександрівна

СШ №200

11

Оріхон І.Ф.

5

Білоконь Олександра Олександрівна

НВК «Святошин. гімназія»

11

Солієва О.В.

Олімпіада відбудеться 12 січня  в ЗЗСО  №49 (Ярославів Вал, 27)