Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з комп´ютерної графіки та з комп’ютерної анімації 2018-2019 н.р.

Попередні результати

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з комп´ютерної графіки 2018-2019 н.р. 22 грудня 2018 року

з/п

ПІБ учня

ЗЗСО

Місце

ПІБ вчителя

11 клас

1

Гончар Михайло Віталійович

196

2

Дебеда О.П.

2

Гнилоскуренко Вікторія Олександрівна

Академія

1

Повзун А.О.

3

Карпенко Ірина Олексіївна

Академія

2

Повзун А.О.

4

Марчук Маргарита Володимирівна

Академія

3

Повзун А.О.

5

Яшкіна Вероніка Олександрівна

Академія

2

Повзун А.О.

6

Ярошенко Ірина Павлівна

Апогей

2

Грищенко Н.Г.

7

Литвинчук Дарина Михайлівна

МНВК

1

Комарець Т.І.

8

Малих Артем Сергійович

МНВК

3

Комарець Т.І.

10 клас

1

Скороход Майа Павлівна

40

1

Ляшенко Н.М.

2

Костраков Андрій Сергійович

185

1

Жук А.В.

3

Будзінська Олександра Євгеніївна

215

1

Шкот Н.В.

4

Алещенко Діана Олегівна

254

3

Дика Н.В.

5

Казеєва Марія Ігорівна

254

3

Дика Н.В.

6

Кузнєцова Зоя Геннадіївна

Академія

3

Повзун А.О.

9 клас

1

Луценко Дар¢я Віталіївна

76

2

Безпрозванна Л.М.

2

Полосенко Юлія Сергіївна

76

3

Безпрозванна Л.М.

3

Лукашенко Олександра Максимівна

76

2

Безпрозванна Л.М.

4

Таратуто Яна Вікторівна

76

2

Мироничев М.В.

5

Чуйовський Ярослав Миронович

254

3

Дика Н.В.

6

Стукало Лана Андріївна

254

2

Куницький В.П.

7

Ханас Валерія Геннадіївна

297

3

Мельник Т.М.

8

Бовтрук Анастасія Олександрівна

Академія

3

Бабюк О.Л.

9

Ковальова Марія Михайлівна

Академія

1

Бабюк О.Л.

10

Ковальова Софія Михайлівна

Академія

3

Бабюк О.Л.

11

Кондратюк Поліна Ігорівна

Академія

3

Бабюк О.Л.

12

Стецюк Олександра Олександрівна

Академія

3

Бабюк О.Л.

13

Черній Антон Сергійович

Академія

1

Бабюк О.Л.

14

Волошун Олена Сергіївна

МНВК

1

Жук А.В.

8 клас

1

Головецький Данило

35

3

Коваленко А.О.

2

Буй Ньят Зієм Мі

76

2

Безпрозванна Л.М.

3

Кудельська Оксана Ігорівна

154

3

Артеменко Т.В.

4

Бабіченко Дарія Вадимівна

297

3

ЯновськаА.Г.Мельник Т.М.

5

Жарова Поліна Павлівна

317

1

Овдієнко І.В.

6

Гісем Максим Олександрович

Академія

2

Бабюк О.Л.

7

Маслова Марта Павлівна

Академія

2

Бабюк О.Л.

8

Пазенко Анастасія Олегівна

Академія

1

Бабюк О.Л.

9

Панова Олена Миколаївна

Академія

3

Бабюк О.Л.

10

Поліщук Руслана Вікторівна

Академія

3

Бабюк О.Л.

11

Пономарьова Анна Володимирівна

Академія

2

Бабюк О.Л.

7 клас

1

Спасіченко Іванна Олександрівна

13

1

Пряхіна Н.С.

2

Прокушева Валерія Євгенівна

185

1

Марховська І.В

3

Попова Олена Дмитрівна

185

3

Марховська І.В

4

Галкін Дмітрій Олександрович

185

1

Марховська І.В

5

Литвиненко Анастасія Олегівна

206

3

Ващенко Н.В.

6

Буханевич Артем Богданович

215

2

Шкот Н.В.

7

Тараненко Ольга Сергіївна

254

2

Куницький В.П.

8

Ференець Олександра Андріївна

254

2

Куницький В.П.

9

Кайдаш Артур Вікторович

317

2

Савченко Б.П.

10

Пономаренко Наталія Олександрівна

317

2

Козороз О.В.

11

Грицюля Олександр Андрійович

Академія

3

Суткова О.Ю.

12

Комащук Кароліна Олександрівна

Академія

3

Суткова О.Ю.

13

Міщенко Марія Юріївна

Академія

2

Суткова О.Ю.

14

Музика Олівія Олександрівна

Академія

3

Суткова О.Ю.

15

Повзун Юлія Сергіївна

Академія

2

Суткова О.Ю.

16

Турчаніна Маргарита Олександрівна

Академія

3

Суткова О.Ю.

17

Черній Артем Сергійович

Академія

2

Суткова О.Ю.

18

Чорнопольська Анна Максимівна

Академія

2

Суткова О.Ю.

19

Чорнопольська Софія Максимівна

Академія

2

Суткова О.Ю.

6 клас

1

Топорівська Олеся Русланівна

206

1

Ващенко Н.В.

2

Рибалко Аліна Ігорівна

253

2

Кукуня П.С.

3

Титорчук Марія Сергіївна

253

2

Кукуня П.С.

4

Артемчик Кіра Андріївна

254

3

Зубко Н.А.

5

Криворучко Альбіна Євгенівна

254

3

Зубко Н.А.

6

Радзієвська Вєроніка Іванівна

254

1

Зубко Н.А.

7

Тертишник Аліна Олександрівна

254

3

Зубко Н.А.

8

Михайлишен Андрій Михайлович

254

3

Зубко Н.А.

9

Іскрак Марія Сергіївна

254

2

Куницький В.П.

10

Дембицька Марія Дмитрівна

254

1

Куницький В.П.

11

Круглова Анастасія Ігорівна

254

3

Куницький В.П.

12

Козачинська Дар¢я Віталіївна

317

2

Козороз О.В.

13

Волинець Софія Брогданівна

317

3

Козороз О.В.

14

Бузирьов Назар Ігорович

317

3

Козороз О.В.

15

Вифатнюк Анастасія Дмитрівна

Академія

3

Повзун А.О.

16

Коломійцева Поліна Олексіївна

Академія

3

Повзун А.О.

17

Кравченко Тетіна Ігорівна

Академія

3

Повзун А.О.

18

Кузнець Владислав Олександрович

Академія

2

Повзун А.О.

19

Левченко Ілля Васильович

Академія

3

Повзун А.О.

20

Рінас Олена Олександрівна

Академія

3

Повзун А.О.

21

Чуйко Кирило Олегович

Академія

3

Повзун А.О.

22

Шипінська Злата Владиславівна

Академія

1

Повзун А.О.

23

Шпильова Анастасія Юріївна

Академія

3

Суткова О.Ю.

 

Голова журі І.Ю. Толкачова

Члени журі Н. Щербіна, Г.В. Єрмолаєва, О.Л. Бабюк, Т.І. Комарець, Л.М. Безпрозванна, Г.Г. Хоменко, П.Г. Петренко

 

Апеляція 9 січня 2019 року о 15.00 ЗЗСО №35

 

 

Попередні результати

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з комп’ютерної анімації 2018-2019 н.р. 22 грудня 2018 року

з/п

ПІБ учня

ЗЗСО

Місце

ПІБ вчителя

6 клас

1

Пасічник Андрій Олександрович

185

3

Михайлов Р.В.

2

Рудова Анастасія Олександрівна

196

1

Шидловський Б.В.

7 клас

1

Паньков Нікіта Сергійович

206

3

Коба Ж.В.

2

Кривоконь Злата Іванівна

206

2

Ващенко Н.В.

3

Савченко Олександр В¢ячеславович

254

2

Куницький В.П.

4

Черній Артем Сергійович

Академія

1

Суткова О.Ю.

8 клас

1

Михайлович Олександр Дмитрович

185

2

Комарець Т.І.

2

Парфунов Михайло Васильович

206

3

Коба Ж.В.

9 клас

1

Чернишов Богдан Олександрович

13

3

Поліщук Н.С.

2

Семенченко Анастасія Віталіївна

254

2

Дика Н.В.

3

Черній Антон Сергійович

Академія

1

Бабюк О.Л.

4

Безсмертний Максим Валерійович

Академія

2

Бабюк О.Л.

5

Жилінська Тетяна Володимирівна

Апогей

1

Грищенко Н.Г.

 

Голова журі І.Ю. Толкачова

Члени журі Н. Щербіна, Г.В. Єрмолаєва, О.Л. Бабюк, Т.І. Комарець, Л.М. Безпрозванна, Г.Г. Хоменко, П.Г. Петренко

 

Апеляція 9 січня 2019 року о 15.00 ЗЗСО №35