Про направлення на навчання командирів формувань пожежогасіння закладів загальної середньої освіти

«14» травня 2018 р.                                                                                      № 191

 

Про направлення на навчання

командирів формувань пожежогасіння

закладів загальної середньої освіти

 

На виконання плану підготовки слухачів у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва у 2018 році з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23.10.2013 № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту», Кодексу цивільного захисту України, листа відділу з питань надзвичайних ситуацій Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації від 04.04.2018 № 107-29-123/32

 

Н А К А З У Ю:

  1. Директорам закладів загальної середньої освіти №№ 196, 197 направити відповідного працівника для проходження навчання на Курсах удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва (вул. Будівельників, 24-А) за категорією -  командири формувань (груп, ланок) пожежогасіння в період з 21 по 23 травня 2018 року (початок занять о 9:00).
  2. Заступнику головного бухгалтера  централізованої бухгалтерії управління освіти, молоді та спорту  Коржовій О.М. зберегти заробітну плату працівникам закладів загальної середньої освіти за основним місцем роботи на період навчання з 21 по 23 травня 2018 року.
  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на головного спеціаліста Васильченко Л.Є.

 

Начальник                                                                                     Ю. Дубовецький