Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху в закладах освіти Святошинського району

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Н А К А З

 

«16»  травня  2018                                                                                    № 196

 

Про проведення Тижня безпеки
дорожнього руху  в закладах освіти
Святошинського району


На виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, затвердженого розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 № 231-р, листа Міністерства освіти і науки України від 16.05.2018 № 1/9-307 «Щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху», листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 16.05.2018 № 063-5124,  з метою проведення комплексної профілактичної роботи щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, для забезпечення широкої роз’яснювальної роботи щодо пропаганди безпеки дорожнього руху

 

НАКАЗУЮ:

 

1.  Керівникам закладів освіти (усіх форм власності):

1.1.    Організувати проведення  Тижня безпеки дорожнього руху з 21 по 25 травня 2018 року.

1.2.    Розробити та затвердити наказами конкретні плани проведення Тижня безпеки дорожнього руху.

1.3.    Провести оперативно-методичні наради з відповідальними з охорони праці та безпеки життєдіяльності, вчителями та вихователями щодо організації в освітніх закладах вищезазначеного заходу.

1.4.    Взяти під особистий контроль своєчасність та якість проведення заходів.

1.5.    Включити до плану проведення Тижня заходи щодо профілактики дорожньо-транспортного травматизму, організувати вивчення здобувачами освіти Правил дорожнього руху, основних правил поведінки пасажирів при користуванні метрополітеном та іншими видами транспорту.

1.6.    Забезпечити проведення освітніх заходів серед здобувачів освіти щодо дотримання Правил дорожнього руху за участю представників Патрульної поліції Києва, медичних працівників та батьків-водіїв.

1.7.    Провести єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя» з відповідним записом на сторінках класного журналу.

1.8.    Організувати та провести цільові профілактичні заходи: «Дитина – пасажир», «Захистись – засвітись», «Живи цікаво та безпечно».

1.9.    Провести бесіди з батьками здобувачів освіти щодо забезпечення захисту життя та здоров'я дітей під час дорожнього руху, дотримання норм безпечної поведінки на дорозі.

1.10.    Розгорнути цілеспрямовану роз’яснювальну роботу з безпеки на дорогах серед усіх учасників руху за допомогою засобів масової інформації (шкільне радіо, шкільний сайт) та наочної агітації на тему «Дитинству – безпечні дороги».

1.11.    Провести цикл виховних заходів з питань повторення знань з безпеки дорожнього руху у формі бесід, зустрічей, вікторин, конкурсів, творчих робіт, заочних подорожей, уявних мандрівок, інсценізацій, рольових і сюжетних ігор, створення відеороликів соціальної реклами, театралізованих та аматорських вистав.

1.12.    Забезпечити проведення практичних навчань домедичної допомоги постраждалим у наслідок дорожньо-транспортних пригод під гаслом «Знаю, вмію, врятую» з залученням медичних працівників, представників Товариства Червоного Хреста Святошинського району.

1.13.    Розмістити листівки (пам'ятки), інформаційні плакати  щодо правил користування громадським транспортом та поведінки у ньому, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

1.14.    Спланувати та провести індивідуальні та групові профілактичні бесіди зі здобувачами освіти стосовно безпеки дорожнього руху при користуванні велосипедами, роликовими ковзанами, скейтбордами, самокатами тощо.

1.15.    Провести роботи по оновленню та обладнанню майданчиків  та куточків безпеки дорожнього руху.

1.16.    Інформувати здобувачів освіти та педагогічних працівників про можливість долучатися до підписання молодіжної декларації «Молодь за безпеку дорожнього руху», повідомити про старт конкурсу на кращу фото-відео роботу на цю тему (додаткові матеріали на http://dopomogadtp.com/ua/).

1.17.    Надати інформацію про виконання цього наказу до управління освіти, молоді та спорту (каб. 109) до 13.06.2018 року.

2.  Головному спеціалісту Васильченко Л.Є.:

2.1.    Надати необхідну практичну та методичну допомогу педагогічним колективам закладів освіти у підготовці та проведенні заходу.

2.2.    Узагальнити інформацію щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху та подати  до Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у визначений термін.

3.  Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника                           І. Коваленко

 

 

 

Начальник                                                                           Ю. Дубовецький