Про участь у дитячому зльоті-фестивалі «Київ єднає друзів»

№ 194 від 15.05.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про участь у  дитячому зльоті-фестивалі

«Київ єднає друзів»

 

На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації від 02.05.2018 № 381 «Про проведення дитячого зльоту фестивалю «Київ єднає друзів»,

 

НАКАЗУЮ:

1. Керівнику Молодіжного туристичного клубу Рахубі О.С.:

1.1.  Забезпечити участь команд з 18 по 20 травня 2018 року на території ДП «Мобільний рятувальний центр ДСНС України» (смт. Козин, Обухівського району Київської області)  відповідно до Умов проведення гри (додаток);

1.2. Наказом  по закладу  призначити  керівників груп і покласти на них відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей у дорозі і під час заходу;

1.3. Провести з учасниками інструктаж з безпеки життєдіяльності, охорони праці та дорожнього руху з обов'язковим записом у журналах встановленого зразка.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на завідуючу сектором з питань позашкільної освіти Ревуцьку Л. Й.

 

Начальник                                                                        Ю .О. Дубовецький

 

 

Додаток 1

до наказу РУОМС

від ________2018  №______

 

Умови

проведення дитячого зльоту-фестивалю «Київ єднає друзів»,

присвяченого 60-річчю Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання

  1. I. МЕТА

Метою дитячого зльоту-фестивалю «Київ єднає друзів» (далі – зліт) є: зміцнення міжнародних та регіональних зв’язків між закладами неформальної освіти; сприяння міжнародному та міжрегіональному обміну досвідом роботи з учнівською молоддю; запровадження інноваційних методик міжкультурного співробітництва засобами туризму і краєзнавства; національно-патріотичне виховання підростаючого покоління шляхом вдосконалення туристської майстерності, популяризації активного відпочинку, краєзнавчо-пошукової роботи, збереження культурного та історичного надбання.

 

II.  ПРОГРАМА ЗЛЬОТУ

Види змагань:

  1. Туристсько-краєзнавчий «Крос-похід за вибором»
  2. Техніка скелелазіння «Підкорювачі вершин»
  3. Спортивне орієнтування «Лабіринт»
  4. Перетягування линви
  5. Обрядове дійство «З прадавніх джерел»
  6. Фестиваль краєзнавців-дослідників «А в моєму краї…»
  7. Теренова гра-квест на місцевості
  8. Інтерактивна вікторина «Інтелектуальні перегони»

 

Програмою зльоту передбачено проведення майстер-класів за принципом «Навчись сам – навчи іншого». Майстер-класи проводяться з різних напрямів краєзнавства: історія (у т.ч. археологія), географія, геологія, екологія, література, етнографія тощо.

 

ІІІ. ДАТА ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Зліт відбудеться 18-20 травня 2018 року на території ДП «Мобільний рятувальний центр ДСНС України» (смт. Козин, Обухівського району Київської області, Україна).GPS: (50°12′21″N 30°39′1″E; 50.206041, 30.650329).

 

IV. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ

Організація та проведення Зльоту здійснюється Київським центром дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання. Безпосереднє проведення всіх видів змагань і конкурсів Зльоту покладається на Головну суддівську колегію, затверджену директором Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання.

 

V. УЧАСНИКИ ЗЛЬОТУ

До участі у зльоті допускаються збірні команди районів м. Києва, областей України та закладів позашкільної (неформальної) освіти іноземних держав), спортивних та туристських клубів. Склад команди – 13 осіб: 10 учасників (з них не менше 3 осіб протилежної статі), тренер, представник команди, суддя. Вік учасників – 2002-2005 р.н. Учасники 2006 р.н. допускаються до змагань за наявності спеціального медичного допуску. Відповідальність за життя і здоров’я учасників команди покладається на представника команди.

 

VI. УМОВИ ПРИЙОМУ УЧАСНИКІВ

Попередні заявки про участь у зльоті надсилаються на адресу КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 7 травня 2018 року (Зразок додається). Електронна поіменна заявка подається на адресу КЦДЮТКВПВ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 14 травня 2018 року (зразок додається).

До мандатної комісії в день заїзду на зліт подаються наступні документи:

- поіменна заявка команди, затверджена начальником обласного департаменту (управління) освіти і науки та лікарем спортивного диспансеру за формою, що додається. Без візи лікаря спортивного диспансеру іменні заявки не приймаються;

- Документ, що посвідчує особу;

- страхові поліси від нещасних випадків на учасників та суддю від команди, дійсні на час проведення зльоту. Умови страхування повинні передбачати страхові випадки під час занять спортом, участі у змаганнях.

Використання та обробка персональних даних здійснюються відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Кожна команда повинна мати групове та особисте спорядження: намети, альпенштоки, кілки, устаткування для вогнища, особистий та груповий посуд, набір продуктів для харчування учасників команди на час проведення зльоту, спальні мішки та килимки, засоби від комарів; спеціальне туристське спорядження, необхідне для проходження дистанції змагань згідно з Умовами зльоту.

Учасники змагань повинні дотримуватись правил поведінки, режимних моментів зльоту, виконувати природоохоронні вимоги та правила протипожежної безпеки. Стан туристського табору повинен відповідати санітарно-гігієнічним та естетичним вимогам.

У разі грубого порушення вищевказаних вимог, ГСК залишає за собою право звільнити команду від подальшої участі у зльоті, а результати команди анулювати.

 

VII. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Зліт проводиться відповідно до Умов про даний зліт, чинних «Правил зі спортивного туризму», Настанов та Додаткових умов зльоту. Нагородження проводиться у кожному виді змагань окремо. Команди переможниці нагороджуються кубками, медалями, грамотами та цінними призами. Додатково відбуватиметься нагородження за номінаціями видів: «Обрядове дійство» та «Фестиваль краєзнавців-дослідників».

 

VIIІ. ФІНАНСУВАННЯ ЗЛЬОТУ

Витрати на участь команд у зльоті (харчування учасників команди, транспорт) – за рахунок установи, що відряджає, чи за рахунок додатково залучених коштів не заборонених чинним законодавством.

Витрати на проведення зльоту, здійснюються за рахунок КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» в межах затвердженого кошторису витрат на 2018 рік.

 

 

Завідувач сектором                                                              Ревуцька Л.Й.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зразок

З А Я В К А

збірної команди____________________________________________

району міста Києва

 

_________________________________________________________________

на участь у дитячому зльоті-фестивалі «Київ єднає друзів», присвяченого 60-річчю Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата

народження

Спортивний розряд

Дата, віза лікаря, печатка

Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник команди

 

Заступник керівника команди

Особи, зазначені в заявці пройшли належне тренування і до змагань підготовлені.

Всього допущено: __________________________________спортсменів

(кількість прописом)

 

Лікар диспансеру                                      _____________________________

 

Керівник команди                           ____________________________

Заступник керівника

 

 

Директор   закладу                         __________________________