Наказ РУОМС "Про проведення І (районного) етапу XVІ загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті»"

 

Від 04.02.2020 №26

 

 

 

Про проведення І (районного) етапу XVІ

загальноміського конкурсу-фестивалю

«Діалог держав: партнерство в освіті»

 

Відповідно до Указу Президента України від 19.04.2003 № 339/2003 «Про День Європи», наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04.03.2013 № 181 «Про затвердження Положення про проведення загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті», приуроченого до Дня Європи у Києві», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції в місті Києві 21.03.2013 за № 15/1007, наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19.12.2019 № 265 «Про проведення XVІ загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті», з метою підтримки і розвитку партнерських зв’язків між закладами освіти району та інших держав, підготовки учнівської молоді до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції, активізації їх пізнавальної діяльності до вивчення історії, культури, побуту, звичаїв та традицій держав світу

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести   І  (районний)  етап   XVІ   загальноміського   конкурсу-фестивалю

«Діалог держав: партнерство в освіті» під гаслом «Україна у світі – Україна у серці» серед учнів 5 – 11-х класів закладів загальної середньої освіти 03.03.2020 року о 14.30 в ЗЗСО № 40.

2. Затвердити склад організаційного комітету та склад журі І (районного) етапу  XVІ загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті» (додатки 1, 2).

3. Директору районного науково-методичного центру Ільюку О. Є.:

3.1. Здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення І (районного) етапу  XVІ загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті» відповідно до Положення про проведення загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті», затвердженого наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04.03.2013 № 181, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції в місті Києві 21.03.2013 за № 15/1007.

3.2. Подати до 03.04. 2019 року до Департаменту освіти і науки заявку на участь команди-переможця у ІІ (міському) етапі XVІ загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті».

4. Директорам закладів загальної середньої освіти:

4.1. Забезпечити участь команди учнів у І (районному) етапі  XVІ загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті».

4.2. Подати заявки на участь команди в І (районному) етапі конкурсу-фестивалю до 20.02.2020 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

4.3. Призначити відповідальних за життя та здоров’я дітей під час дороги та проведення районного етапу конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті».

4.4. Забезпечити проведення цільового інструктажу з керівниками і супроводжуючими з охорони праці та з учнями з безпеки життєдіяльності з обов’язковим записом у відповідних журналах.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора районного науково-методичного центру Ільюка О. Є.

 

В. о. начальника                                                                     Іванна КОВАЛЕНКО