Наказ РУОМС "Про організацію та проведення відкритих змагань зі спортивного орієнтування в приміщеннях, присвячених Дню Святого Валентина"

 

Від 04. 02. 2020 № 30

 

Про організацію та проведення

відкритих змагань зі спортивного орієнтування

в приміщеннях, присвячених Дню Святого Валентина

 

Згідно плану роботи управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації на 2019-2020 навчальний рік, плану роботи Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Святошинського району міста Києва та ЗЗСО № 185, з метою популяризації активних видів туризму, формування здорового способу життя, для оволодіння корисними навичками, шанування народних традицій, поваги до культурної спадщини України, удосконалення туристсько - краєзнавчої роботи, пропаганди спортивного орієнтування серед учнівської молоді,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Положення про проведення відкритих змагань зі спортивного  орієнтування в приміщеннях, присвячених Дню Святого Валентина (Додаток 1, 2).

2. Директору КЗПО Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Святошинського району  м. Києва Рахубі О. С. 15-16.02.2020 організувати та провести відкриті змагання зі спортивного  орієнтування в приміщеннях, присвячених Дню Святого Валентина.

3. Директору СШ № 185 Щербакову Є. М. надати приміщення для даного заходу.

4. Керівникам закладів освіти:

4.1. забезпечити участь команд учнівської молоді згідно Положення та Умов про проведення змагань;

4.2. призначити керівників команд та покласти на них відповідальність за життя та здоров'я дітей у дорозі та під час проведення змагань;

4.3. провести цільовий інструктаж з охорони праці з керівниками команд з обов’язковим записом у журналах інструктажів;

4.4. провести цільовий інструктаж з безпеки життєдіяльності з учнями, які беруть участь у змаганнях, з обов’язковим записом у журналі реєстрації інструктажів.

4. Відповідальність за організацію та проведення змагань покласти на директора Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Святошинського району м. Києва  Рахубу О. С.        
5.  Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора НМЦ РУОМС Ільюка О.Є.

 

В. о. начальника                                                          Лариса ВАСИЛЬЧЕНКО